bozkir.net Bozkir Forum Arsivi

Tekno.Net => Teknoloji => Konuyu başlatan: bilgisayarci üzerinde 12 Aralık 2007 - 23:05Konu Başlığı: MotoRazr2, Luxury Edition ile herkesi büyülüyor
Gönderen: bilgisayarci üzerinde 12 Aralık 2007 - 23:05
Motorola, RAZR2 Luxury Edition cep telefonunu Dubai'de basına tanıttı.

Motorola'nın Dubai'de basına tanıttığı yeni RAZR2 Luxury Edition, sıra dışı tasarımı ile modadaki son gelişmeleri yakından takip eden moda tutkunlarının dikkatini çekmeyi başarıyor. RAZR2 imzası altında yeni bir hayal gücü ile tasarlanan RAZR2 V8 Luxury Edition, lüks materyallerden oluşan yapısı ile tüm dikkatleri üzerinde topluyor.

(http://www.techno-labs.com/image/index/239/razr2.jpg)

Yeni RAZR2 V8 Luxury Edition, 18 ayar altın kaplama bölümleri, yılan derisi efekti verilmiş son derece yumuşak sırt dokusu ve elmas kesim yan yüzeyi ile cazibeli bir görünüme sahip.

Motorola Mobil İletişim Araçları Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Tasarım Müdürü Nick Woodley, baştan çıkartıcı tasarımı ile göz alan RAZR2 V8 Luxury Edition hakkındaki görüşlerini şu sözlerle açıklıyor: "Klasik lüks kavramının tüm dünyada yeni bir trend ile yeniden şekillendiğini görüyoruz. Cezbeden sofistike tasarımlar 2008'in anahtar noktalarını oluşturuyor. RAZR2 V8 Luxury Edition işte tam bu noktada tüketicilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılıyacak. Altın kaplama yapısı, yılan derisi efekti verilmiş yumuşak sırt dokusu ve güçlü teknolojik özellikleri ile RAZR2 V8 Luxury Edition, moda ve lüks kavramını yeniden tanımlıyor."


Konu Başlığı: Ynt: MotoRazr2, Luxury Edition ile herkesi büyülüyor
Gönderen: bilgisayarci üzerinde 17 Ocak 2008 - 21:18
yukarı


Konu Başlığı: Ynt: MotoRazr2, Luxury Edition ile herkesi büyülüyor
Gönderen: osmankoyuncu üzerinde 18 Ocak 2008 - 16:20
İnsan kullanmaya kıyamaz ya çok güzelmiş  :D