bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 18 Nisan 2024 - 05:11 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: Ve İkinci Çanakkale Gezisine Start Verildi!  (Okunma Sayısı 5167 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tamertaner
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 13 Nisan 2008 - 19:56 »

KARACAARDIÇ KÖYÜ DERNEĞİNDEN 2. KEZ ÇANAKKALE GEZİSİ ORGANİZASYONU
Karacaardıç Köyü Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği ve www.bozkiryildizi.com sitesi işbirliği ile geçen yıl 29  Nisan 2007 Pazar günü Çanakkale'de yatan aziz şehitlerimizi ziyaret programı tertiplemişti. Tertiplenen gezi çok sayıda Bozkır hemşehrilerimiz tarafından anlamlı bulunmuş ve Bozkır kamuoyunda da taktirde karşılanmıştı. Yaz ayının gelmesiyle Karacaardıç Köyü Yardımlaşma derneği sosyal ve kültürel çalışmalara start verdi.

Bozkır'lı hemşehrilerimizden K.Ardıç Köyü Deneği Genel Merkezine ve site yönetimine gelen yoğun talep sonucu Karacaardıç Köyü Derneği Yönetimi'de gelen bu yoğun talep sonucu 3 Mayıs 2008 tarihinde Çanakkaleye 2.bir gezi düzenlenmesine karar verdi. Karacaardıç Köyü Yardımlaşma Derneği'den yapılan basın açıklamasına göre; ziyaret günü 3 Mayıs cumartesi akşamı İstanbul'daki dernek genel merkezinden hareket edileceği, 4 Mayıs pazar sabahı Çanakkale Ecebat'da saat 6'da program başlayarak akşam saat 19:00'da tekrardan İstanbul'a dönüş yapılacağı ifade edildi. Bu sene belirlenen tarihte yapılması düşünülen 2.Çanakkale gezisi organizasyonuna Konya'daki hemşehrilerimizinde katılması bekleniyor. Şimdiden 2. Çanakkale gezisi organizasyonuna katılmak isteyenlerin aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanarak şimdiden otobüslerde yer tutulmadan rezervasyonlarını yaptırmaları açıklaması yapılırken, şimdiden aşağıdaki iletişim bilgilerinden de organizatörlere ulaşılabileceği vurgulandı.

2. ÇANAKKALE GEZİSİ ORGANİZATÖRLERİ:
Mahmut Çakıl:  05355402282  -  KADİR ÜNVER: 05324918874  /  MEHMET GÜNAYDIN: 05333139611 

KONYA İLİMİZDEKİ ORGANİZATÖRLERİMİZİN İLETİŞİM BİLGİLERİ:
DURMUŞ ALİ KÜMÜK:  05368926768  /  SIDDIK AYDOĞDU: 03323272904   /  HASAN  ALİ ARIKAN: O5376798889
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2008 - 20:32 Gönderen: tamertaner » Kayıtlı
inceefe
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2008 - 21:52 »

Arkadaşlar Hepinize gitmenizi tavsiye ediyorum.Daha önce iki kere gitmeme rağmen tekrar gitmek istiyorum.
Her Türk evladının görmesi gereken yerler..
navruz
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2008 - 21:10 »

geçen yıl gitmek nasip oldu. İnş. bu sene de fırsat bulup gidebilirim.
efza
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 25 Mayıs 2008 - 22:00 »

ben de 2 hafta önce gitme fırsatı buldum çocuklarla biraz zor oldu ama oğlumun oraları görüp rehberin anlatıklarından etkilenip eve geldiğimizde bana savaşla ilgili sorular sorması çektiğim sıkıntının boşa olmadığını anladım özellikle çocuklar için çok önemli tam beyinleri boşken bu ülkenin ne sıkıntılarla elimizde kaldığını  öğrenmeleri gerek belki  evde anlatmaya çalışsaydım o kadar etkili olmazdı  görerek öğrenmesi daha ii oldu biraz yoruldular ama değdi 

DÜNÜ OLMAYANIN YARINIDA OLMAZ

bu gezinin başlangıcı

bu da dönüş bi baktım 2 side uyuyodu  birbirlerine yastık olmuşlar 
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2008 - 22:44 Gönderen: fatma » Kayıtlı
kazakhaci
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #4 : 25 Mayıs 2008 - 22:11 »

geçen yıl gitmek nasip oldu. İnş. bu sene de fırsat bulup gidebilirim.
sen gidersen bende gidebilirim her nekadar  da hemşeri derneği olsa bir tanık olunca başka oluyor
murat-t
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2008 - 07:23 »

her  Türk ün gezim görmesi yerler.  ben  2004 de gittim  bu yaz sonunda  da  gitmeyi düşünüyoruz........
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: