bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 20 Nisan 2024 - 12:56 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1] 2 3 ... 5   Aşağı git
Gönderen Konu: bozkir.net 1.İstanbul Pikniği [Yapıldı]  (Okunma Sayısı 32939 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
navruz
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 18 Mayıs 2008 - 22:09 »

Kurulduğu günden beri Bozkırlıları internet ortamında buluşturmayı görev edinen bozkir.net bu görevi hem sanal hemde gerçek yaşamdaBozkırlıları bir araya getiriyor. Defalarca üye buluşması gerçekleştiren site üyelerimiz bu kez piknik organizasyonunda bir araya geldi. İstanbul Heybeliada'da gerçekleştirilen pikniğe 14 kişi katıldı. Katılım oranının düşük olmasına rağmen oldukça hoş vakit geçiren üyelerimiz bu tür buluşmaların sık sık yapılmasını temenni ettiler.

Pikniğimize katılan üyelerimize ve organizasyonun hazırlanmasında büyük emek harcayan elfida'ya canı gönülden teşekkür ediyoruz.
Video :
Youtube
http://www.youtube.com/watch?v=EP2OkNP2TTE
Google Video
http://video.google.com/videoplay?docid=-2234235099858709423

Not: Videolar aynıdır.

Fotoğraflar:

« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2008 - 14:54 Gönderen: navruz » Kayıtlı
navruz
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2008 - 22:10 »

efza
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2008 - 22:26 »

katılan üyeler adına memnun oldum süper vakit geçirmişsiniz  anlaşılan 
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2008 - 23:31 Gönderen: fatma » Kayıtlı
arzuuuuum
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2008 - 23:27 »

çok güzel vakit geçirmişsiniz anlaşılan. bebiş abdullah emin dime maşallah büyümüş çok tatlı bi bebiş olmuş:). kız elfida hiç fotolarda görünmüyorsu
bozve
Forum Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

herkezin gördüğü mesaj kişisel değildir

« Yanıtla #4 : 19 Mayıs 2008 - 07:41 »

offfffffff  okey takımıda varmış ahh orda olacaktımm  okeyleri çifter çifter çıkardım  Cry Cry

İMZA ATAMIYOM PARMAK BASSAM OLURMU:: 

rockseverr
Forum Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2008 - 07:47 »

Arkadaşlar tek kelimeyle muhteşemdi.

Açıldığı günden beri bozkırlı hemşehrilerimizi bir araya getirmeye ilke edinen bozkir.net düzenlemiş olduğu piknikle bir kez daha farkını ortaya koydu.Gelemeyen üyelerimiz çok ama gerçekten çok şey kaçırdılar.Açıkçası yaklaşık 11 saat birlikteydik.Ama vaktin nasıl geçtiğini anlayamadık.
Buluşmada emeği geçen ve katılan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim.Gelemeyenlerinde canları sağolsun...
ozkocpen
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #6 : 19 Mayıs 2008 - 08:38 »

fotografalara bakılacak olursa süper vakit geçirmişsiniz

kazakhaci
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #7 : 19 Mayıs 2008 - 08:40 »

Benim bu buluşmalara ilk katılmam gerçekten çok güzeldi her zaman yapılmasını istiyorum katılanlara ve emeği geçenlere teşekkürlerimi iletirim
salih42
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 19 Mayıs 2008 - 09:05 »

evet resımlerden anlaşıldıgı gıbı cok güzel bir ortam saglanmış umarız bozkır net hep boyle buluşmalara onculuk yapacaktır.emegi geçen herkese teşekürler böylesine güzel buluşmaların devamını temenni ediyoruz .
murat-t
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 19 Mayıs 2008 - 09:11 »

Cry Cry yav  ben ğelemedim.ama  bundan sonra ğelmeye  calışacağım..   piknik   ğercekten  ğüzel  ğecmiş . fotoğraflar  icin  teşekkürler  arkadaşlar......
kazakhaci
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #10 : 19 Mayıs 2008 - 09:23 »

Nevruz kardeşim videoları koymadınmı bulamadım
bilgisayarci
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mustafa

Site
« Yanıtla #11 : 19 Mayıs 2008 - 10:39 »

Gerçekten çok güzel geçmişe benziyor. Maşaallah, darısı yaza Bozkır buluşmasına.

"Şu vahdet tarumar olsun!" deyip saldırma İslam'a;
Uzaklaşsan da imandan, cema'atten uzaklaşma.
M.Akif
navruz
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #12 : 19 Mayıs 2008 - 12:29 »

Merhaba
Yukarıda kişisel görüşlerimi yazamamıştım. Akşam yorgunluktan bişey yazamamıştım.
Osman, Abdullah abi ve ben sabah 7 vapuruyla gittik ve erken saatlerde ulaştık. Diğer arkadaşlar ise 9 vapuruyla geldiler ve kahvaltı yapmamız 12'yi buldu. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık diyor çoğu. Bir daha orada piknik yaparsak en azından kahvaltı malzemelerini getirenlerin erken gelmesini tavsiye ediyorum. Yukarıdaki görüşlere bende katılıyorum. Vaktin ne zaman geçtiğini anlayamadan akşam oldu.

-Yaptığımız maç berabere bittiği halde rockseverr ve takımı yendiklerini iddia etti. Cool Maçtan sonra sahanın kenarındaki erik ağacından erik topladık.

-Öğleden sonra umman abimizinde gelmesiyle rockseverr ve Abdullah abi mangalın başını kaptı. Osman ise akşama kadar Abdullah'ı elinden bırakmadı. Durmadan bababababa diyen Abdullah'ın akşam osmanosmanosman demesini bekledik ama olmadı. 

-Pikniğin organizasyonunda en fazla emeği sarfeden ve vapurdan indikten sonra basın açıklaması yapacağını söyleyen elfida açıklama  yapmadan kayıplara karıştı. Huh? Açıklamayı buradan yapmasını bekliyoruz. Grin

-Pikniğe katılan rockseverr (Mustafa Dönmez) ve kazakhaci (Abdullah Pehlivan)'nın uzaktan bacanak olduğu ve birbirlerini daha önce hiç görmedikleri orataya çıktı. Piknik sayesinde tanışmış oldular.

-2 yıldır benden mangal yapmamı bekleyen rockseverr isteğine kavuştu. Buun üzerine önce Gökçeada'da piknik istedi. Daha sonra ise Bozkır'a otobüs kaldırarak piknik yapmamızı istedi. 5 yıl sonra olabilir dedim.  Grin Cool
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2008 - 16:14 Gönderen: navruz » Kayıtlı
navruz
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #13 : 19 Mayıs 2008 - 14:55 »

Piknikten Videolar

Youtube
http://www.youtube.com/watch?v=EP2OkNP2TTE
Google Video
http://video.google.com/videoplay?docid=-2234235099858709423

Google Video bir müddet açılmayabilir. Yeni gönderdim.
rockseverr
Forum Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 19 Mayıs 2008 - 16:14 »

Merhaba
Yukarıda kişisel görüşlerimi yazamamıştım. Akşam yorgunluktan bişey yazamamıştım.
Osman, Abdullah abi ve ben sabah 7 vapuruyla gittik ve erken saatlerde ulaştık. Diğer arkadaşlar ise 9 vapuruyla geldiler ve kahvaltı yapmamız 12'yi buldu. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık diyor çoğu. Bir daha orada piknik yaparsak en azından kahvaltı malzemelerini getirenlerin erken gelmesini tavsiye ediyorum. Yukarıdaki görüşlere bende katılıyorum. Vaktin ne zaman geçtiğini anlayamadan akşam oldu.

-Yaptığımız maç berabere bittiği halde rockseverr ve takımı yendiklerini iddia etti. Maçtan sonra sahanın kenarındaki erik ağacından erik topladık.

-Öğleden sonra umman abimizinde gelmesiyle rockseverr ve Abdullah abi mangalın başını kaptı. Osman ise akşama kadar Abdullah'ı elinden bırakmadı. Durmadan bababababa diyen Abdullah'ın akşam osmanosmanosman demesini bekledik ama olmadı.

-Pikniğin organizasyonunda en fazla emeği sarfeden ve vapurdan indikten sonra basın açıklaması yapacağını söyleyen elfida açıklama  yapmadan kayıplara karıştı. Açıklamayı buradan yapmasını bekliyoruz.

-Pikniğe katılan rockseverr (Mustafa Dönmez) ve kazakhaci (Abdullah Pehlivan)'nın uzaktan bacanak olduğu ve birbirlerini daha önce hiç görmedikleri orataya çıktı. Piknik sayesinde tanışmış oldular.

-2 yıldır benden mangal yapmamı bekleyen rockseverr isteğine kavuştu. Buun üzerine önce Gökçeada'da piknik istedi. Daha sonra ise Bozkır'a otobüs kaldırarak piknik yapmamızı istedi. 5 yıl sonra olabilir dedim.

Şimdi arkadaşlar navruzun özetlediği piknik günümüzle ilgili çarpıtmaları var .akıllarda yanlış kalmaması için düzeltme yapma gereği hissettim.

Navruzun özetlediği piknikle ilgili en doğru ifade vaktin nasıl geçtiği.Açıkçası vapur saatleri ayarsız olmasa 9 a kadar kalacaktık.Ama ne yazıkki saatler uymadığı için 18:30 da pikniğimizi sonlardırdık.Ama inanın yetmedi Smiley

Yaptığımız maçla ilgili birtek navruz berabere kaldığını iddaa ediyor arkadaşlar .Bizleri hesabına göre maçı biz 9-5 aldık.Hatta akşam üzeri takım arkadaşı rövanş istedi.Ama ne yazıkki vakite sığdıramadık  Vur

Mangal başını abdullah abiyle gerçekten kimselere vermedik Smiley Smiley osmanın abdullajı kucağından bırakmamsının arkasında başka şeyler var ama o bizlerde kalsın Smiley Smiley Smiley Ayrıca osman demeyip bizi baklavadan eden 10 aylık oğlumuda ayıplıyorum  Harika Harika Harika Harika

Ah ah sahanın kenarındaki erik ağacı görür görmez aşık olduk.Elfida ablanın eşi mustafa abiyle arada sırada utanarakda olsa osmanın katılımıyla erik ağacına sevgimizi gösterdik.Meyvelerini incitmeden toplayıp afiyetle yedik  Grin Grin Grin  (navruz bu etkinlikte bizi yalnız bıraktı kınıyoruz)

pikniğimiziin organizasyonunu üstlenen ihracat müdürümüz (eski muhasebe sorumlusu) elfida abla mevkii yükseltmenin verdiği hava ile olsa gerek objektiflere hiç girmedi  Cry Cry Cry O kadar ısrar etmemizi rağmen bir röportaj bile vermedi  Grin Grin Grin

Abdullah abiyle uzaktan akraba olduğumuzu aslında biliyorduk ama birbirimizi görmediğimiz için farkında değildik.(abdullah abi biliyormuş aslında) işte bozkir.netin en güzel amacı kaynaşmayı ve birlikteliği sağlamak.

navruz diyorki
-2 yıldır benden mangal yapmamı bekleyen rockseverr isteğine kavuştu. Buun üzerine önce Gökçeada'da piknik istedi. Daha sonra ise Bozkır'a otobüs kaldırarak piknik yapmamızı istedi. 5 yıl sonra olabilir dedim.

ben dedimki 2 yıl mangal için bekledik.allahın izniyle iki yıl sonra araba dedim taşıtı kendisi otobüs olarak anladı (bu onun ne kadar cömert olduğunun göstergesidir) bozkıra günü birlik gider geliriz .kendiside onay verdi. 5 yıl değil 2  yıl sonra cuma akşamı çıkıp bozkıra gezmeye gidiyoruz hazırlanın arkadaşlar.Bu pikniğin yorumları bitmez arkadaşlar.Katılamayanlar için ben çok üzüldüm.

Size bi mangal başı fotosu seyrettireyim.Biz abdullah abiyle (kazakcihacı) mangala konsantre olmuş bi vaziyette arka fonda musta abi (umman) ve osman koyuncu poz vermekle meşgul Smiley

Sayfa: [1] 2 3 ... 5   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: