bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 19 Nisan 2024 - 22:11 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: emine şenlikoğlu -- çin işkencesi  (Okunma Sayısı 5189 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
arzuuuuum
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 25 Mayıs 2008 - 13:23 »

böyle bişey olamazya nekadar mükemmel bi kitap böyle, dinsizleri ele almış ama eksiksiz fefkalede bi kitap okurken adeta kaanın hayatını ben yaşamışım gibi o işkenceleri ben görmüşüm gibi oldum okuduğum her sayfada irkildim böyle vahşi böyle dehşet verici bişey olamaz adamı dininden soğutmak için neler yapmıyolarki bebek ,yaşlı hiç bişey takmıyolar devamlı işkence.  zalimler için yaşasın cehennem tabirini şimdi bu kitaptan sonra daha iyi anladım iyiki cehennem var böyle vicdansız ları anca cehennemin ateşi  cehennemin korkutucu havası paklar. her sayfada duyguladım yanımda kimsler olmasa hıçkıra hıçkırada ağlardım  kesinlikle tavsiye ederim 1946 yılından başlamış anlatmaya tarihi yazıları hiç sevmem okumamda ama bu öyle değil harbiden insanı en derinden etkiliyor. kominizmden nefret ediyorum hepsini bi kaşık suda boğmak geliyor içimden  çin işkencesi nasıl olur onuda anlamış oldum yaşarken cehennemi yaşamış gibi olunuyormuş.

yanlız bi cümle hoşuma gitmedi yanlış ima etmişler farklı anlamlar taşıyor.
vah benim masum babam, vah!müslüman olmaktan başka "suçu" yoktu. sanki müslümanlığa suç diyomuş iması veriyor bunu komistler tarafından düşünüyor ama tek cümle içnde okununca farklı anlmlar taşıyor.
bozve
Forum Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

herkezin gördüğü mesaj kişisel değildir

« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2008 - 13:35 »

tek oturuşta okudugum bi kitaptı.....

sayfa 43 den sonra başlıyo zaten  ne oluyorsa ondan sonra oluyor...

bunun filmi çekilmişmidir acaba  Huh?

İMZA ATAMIYOM PARMAK BASSAM OLURMU:: 

arzuuuuum
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2008 - 15:30 »

filmi çekildimi bilmiyorum ama 2 yıl önce stv de yağmurdan sonra adlı bi dizi vardı orda vendor karakterinde ki adam dinsizdi kızı ışıkta müslüman olmaya kalkışınca ona hertürlü kötülüğü yapmıştı diğer kızına oğluna torununa eşine hertürlü kötülüğü yapmıştı  müslümanların yok olması için çeşitli kaus lar  canlı bomba olayları düğzenliyordu filmde bi nebze bu kitaba benziyordu müslümanlıktan soğutmak için gözünü kırpmadan hertülü fenalığı yapıyodu  sonra ziya dayı zayesinde o çete çökertilmişti tam sonu gelmeden film bazı sebeblerden dolayı bitmek zorunda kaldı.filmi çekilse dehşet olurdu  sinema olsa bide harika olurdu 
delireis
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 25 Mayıs 2008 - 16:51 »

Paylaşımınız için saolun  ben henüz kitabı okumadım ama etkileyici olduğuna eminim inş. en kısa zamanda alır okurum inş.

SEHADET sonum,
FIRDEVS yurdum,
KEVSER hayat suyum,
PEYGAMBERIM (S.A.V) komsum,
CEMALULLAH'I SEYRETMEK enbüyük onurum olsun,
YA RAB...
AMIN!!!
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: