bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 19 Mart 2024 - 10:29 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Gönderen Konu: A Milli Takımımıza Euro 2008 Yolunda Başarılar  (Okunma Sayısı 11189 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AliRizaOzaslan
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #15 : 22 Haziran 2008 - 08:42 »

Zaferin ardından, Hırvatistan için 'Sela' okudu!

Kütahya'da bir cami imamı, Türkiye-Hırvatistan maçının hemen ardından camide sela okudu, "Hırvatistan vefat etmiştir Allah rahmet eylesin" dedi.
Türkiye'nin Hırvatistan'ı penaltılarla yenerek yarı finale yükselmesi tüm yurtta olduğu gibi Kütahya'da da sevinçle karşılanırken Yıldırım Beyazıt Mahallesi'ndeki Hacı Halit Güzen Camii imamı Kazım Filiz, hakemin bitiş düdüğünün ardından camiye gelerek minareye çıktı ve sela okudu.
İmam Kazım Filiz selanın sonunda "Hırvatistan vefat etmiştir, Allah rahmet etsin" dedi.
Kütahyalılar, gece saat 01.00 sıralarında camide sela okunmasına şaşırdıklarını belirtti. Vatandaşlar, "sela okununca çok şaşırdık. Ancak daha sonra imamın Hırvatistan'ın vefat ettiğini söyleyen sözlerini duyunca cami imamının Türkiye'nin zaferiyle aşka geldiğini anladık" diye konuştular.

Hamdım             Piştim            Yandım
oktaydemirtas
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #16 : 25 Haziran 2008 - 14:01 »

Milli takımımıza bu akşamki Almanya maçında can-ı gönülden başarılar,eksik kadroya rağmen,yüreğinizle iyi bir maç çıkarın.Yolunuz açık olsun.

Ağladım her yerde hep ah eyledim,Gördüğüm her kul için dostum dedim.Herkesin zannında dost oldum ama,Kimse talip olmadı esrarıma.
hasandursun
Kıdemli Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

BOZKIRLI OLMAK AYRICALIKTIR.

« Yanıtla #17 : 25 Haziran 2008 - 14:28 »

Allah yar ve yardımcıları olsun....

O'na yar olmuşum O'nun kuluyum
Mazimin yarına giden yoluyum
Hem çağdaşım hem Anadolu'yum
Ne sağda ne de solda gör beni

Ozan Uğur IŞILAK
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git