bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 29 Mart 2024 - 04:15 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: 1 rica  (Okunma Sayısı 8109 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
oktaydemirtas
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 04 Temmuz 2008 - 10:25 »

Daha önce mesaj attığım bir konuya,bugün mesaj atmaya çalıştım,son mesaj benim olduğu için izin verilmedi.Site yöneticilerinden isteğim bunu değiştirebilir miyiz?Bir konuya dizi şeklinde bir kaç gün arayla mesaj atılmasına engel oluyor.Şimdiden ilginize teşekkürler.

Ağladım her yerde hep ah eyledim,Gördüğüm her kul için dostum dedim.Herkesin zannında dost oldum ama,Kimse talip olmadı esrarıma.
cereyanci
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 05 Temmuz 2008 - 11:44 »

banada oluyor fakat bı bakımada diğer uyelerin konularıda önemli oktay sureklı mesaj atarsak  o konu gundemde kalır diğer konular gundem dışı kalır ama bende muzdarıp durumdayım  bı çıkış yolu olsa ıyı olur ekleyecek  bı yazı yazsam yazamıyorum
osmankoyuncu
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2008 - 12:16 »

Öneriniz için teşekkürler öneriniz değerlendirilecektir.

Yalnız unutulmamalı ki bu kuralı koymamızın sebebi bazı üylerimizin bazı konularda çok sıkı mesaj atıp konusunu hep gündemde tutma veya mesaj sayısını arttırma amacında olmasıdır.

Önerinizi değerlendirip en kısa sürede sizlere duyururuz.  Smiley

Bu Vatanın Ekmeğini Yiyip Bu Vatana İhanet Edenler
Bir Gün Ekmek Yediği Yerden Kurşunu da Yerler!
oktaydemirtas
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2008 - 11:35 »

Öneriniz için teşekkürler öneriniz değerlendirilecektir.

Yalnız unutulmamalı ki bu kuralı koymamızın sebebi bazı üylerimizin bazı konularda çok sıkı mesaj atıp konusunu hep gündemde tutma veya mesaj sayısını arttırma amacında olmasıdır.

Evet Osman,bunun neden böyle olduğunu tahmin ettim zaten Wink Ancak bir konuda 3-5 gün sonra bir mesaj daha atmak istediğimizde gönderemiyoruz,yani bir sorunu uzaklaştıralım derken bir sorun daha oluşmuş Wink İlgi ve alakana teşekkürler,kolay gelsin.

Ağladım her yerde hep ah eyledim,Gördüğüm her kul için dostum dedim.Herkesin zannında dost oldum ama,Kimse talip olmadı esrarıma.
meyreli resul
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2008 - 23:58 »

Daha önce mesaj attı??m bir konuya,bugün mesaj atmaya çalıştım,son mesaj benim olduğu için izin verilmedi.Site yöneticilerinden iste?im bunu değiştirebilir miyiz?Bir konuya dizi şeklinde bir kaç gün arayla mesaj atılmasına engel oluyor.şimdiden ilginize teşekkürler.

oktay kardeşin  istegine katılıyor ve yineliyorum site yönetimi  sitede fazla vakit geçirmemizimi istemez   bukonuyla lütfen ilgilenirmisiniz  birde
profilime resim yüklemem imkans?zgibi   fota yüklemeyi lütfen kolaylaştırırm?sınız diger isteklerimiz için daha sonra gene irtibata geçecegiz
şimdiden  teşekkür eder    selamve saygılarımızı sunarız ...

Günahlarım çok olmasına çoktur benim
Ama dinsizler gibi umutsuz degilim
Cennet cehennem umurumda degilsede
Ötede hem şarap olacak hemde sevgilim
(ömer hayyam
mehmetsayin
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 19 Ağustos 2008 - 13:17 »

K?s?lama kaldırılmıştı yeniden başlama sebebine  bir anlam veremiyorum bazı konuların devaml?g? gerekir  yeri geldimi yasaklarlardan şikayet ederiz elimize fırsat geçtimi yasak ve kısıtlama koyarız Bozkırnet tüm Bozkırlılarındır Ahlak kurallarına uyuldugu muddece diger konular stemize zenginlik katar

Bilgilendirmenizi rica ederim

Dostlukların kurulması zor Kalplerin kırılması kolay
M. Sayın

Toplumsal hayatta en yararlı erdem hoşgörüdür. Dale Carnegie

İnsanların renkleri ayrı olsada göz yaşları aynıdır
navruz
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #6 : 19 Ağustos 2008 - 20:10 »

oktay kardeşin  istegine katılıyor ve yineliyorum site yönetimi  sitede fazla vakit geçirmemizimi istemez   bukonuyla lütfen ilgilenirmisiniz  ..
Merhaba
?nan biz sizden daha fazla istiyoruz üyelerimizin sitemizde daha fazla vakit geçirmesini. Fakat Osman'nında yukarıda belirtti?i gibi gereksiz mesaj yazımını artırıyor. Sözlerim yanlış anlaşılmasın sizinle bir alakası yok. Kaliteden ödün vermemek adına bazı önlemler aldık ve kurallar koyduk. Bazı mesajları düzenle butonuna basarak düzenlemek zor olmasa gerek.
K?s?lama kaldırılmıştı yeniden başlama sebebine  bir anlam veremiyorum bazı konuların devaml?g? gerekir  yeri geldimi yasaklarlardan şikayet ederiz elimize fırsat geçtimi yasak ve kısıtlama koyarız Bozkırnet tüm Bozkırlılarındır
kısıtlama geçtiğimiz günlerde yaptığımız güncelleme çalışmaları sırasında olan bir kaç saatlik dilim halinde kaldırılmadı. Başka bir başlıkta bu konuyu cevapladığımı hatırlıyorum ama yine de tekrar edeyim. Mesaj kısıtlaması 2 gün ile sınırlandırılmıştı. Ayrıca bu meselenin konuların devaml?lığını engellediğini düğünmüyorum.
hcetin1987
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 19 Ağustos 2008 - 20:21 »

Bu konuda site yöneticilerimize yardımcı olalım arkadaşlar.Elbette herkes açtı?? konunun daha çok okunmasını yorumlanmasını ister ama düğününki bütün yorumlar size ait bunun ne anlam? olurki.Hem yorumlar karışlıklı dialog içinde olursa bundan üyeler daha ho?nut kalır.Gerekli görüldüğü yerlerde de yeni özellikler ekleyebilir yöneticilerimiz.
meyreli resul
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 19 Ağustos 2008 - 21:36 »

Merhaba
?nan biz sizden daha fazla istiyoruz üyelerimizin sitemizde daha fazla vakit geçirmesini. Fakat Osman'nında yukarıda belirtti?i gibi gereksiz mesaj yazımını artırıyor. Sözlerim yanlış anlaşılmasın sizinle bir alakası yok. Kaliteden ödün vermemek adına bazı önlemler aldık ve kurallar koyduk. Bazı mesajları düzenle butonuna basarak düzenlemek zor olmasa gerek. kısıtlama geçtiğimiz günlerde yaptığımız güncelleme çalışmaları sırasında olan bir kaç saatlik dilim halinde kaldırılmadı. Başka bir başlıkta bu konuyu cevapladığımı hatırlıyorum ama yine de tekrar edeyim. Mesaj kısıtlaması 2 gün ile sınırlandırılmıştı. Ayrıca bu meselenin konuların devaml?lığını engellediğini düğünmüyorum.

peki  ozaman siz hergün benim şiirime  yorum yapın   yada ben hergün yeni bir yeni konu açayım herkes böyle yaparsa  ozamanda ortalık yeni konu mezarlıg?na döner   bir konu yazıldımı ömrü billah birdaha görünmez  ve kimse  şu andaki gibi özel  sayfa ediniyim demez        selam  ve sevgilerimle...                                             not :       foto sorununu giderdiginiz için teşekkürler  ...
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2008 - 21:45 Gönderen: meyreli resul » Kayıtlı

Günahlarım çok olmasına çoktur benim
Ama dinsizler gibi umutsuz degilim
Cennet cehennem umurumda degilsede
Ötede hem şarap olacak hemde sevgilim
(ömer hayyam
oktaydemirtas
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #9 : 20 Ağustos 2008 - 21:14 »

Aynı konuya üst üste mesaj atma olayı kalkt?ysa tekrar,forumlarımız yeni konu çöplü?üne döner.Mesaj? düzenlemek mesele değil Navruz,önemli olan o konuyu gündelik devam ettirmek,gelenin de rahatça o konuyu takip etmesi.Yalnız ?undan eminimki site yöneticilerimiz,bizlerin işlerini kolayla?tırmak sitemizi düzenlemek için ellerinden geleni yapıyorlar bu yüzden onları da anlayarak hoş görelim.Kolay gelsin arkadaşlar.

hakiki
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 21 Ağustos 2008 - 20:27 »

herhalde s?klıkla yeni konu gündeme gelirse yazılan bir mezaj ve konuyu iki kez  okuma ?ansımız yok
istesende bulamıyorsun  aynı konuya 2 veya 3 başlık atılıyor hangisine ( örneğin berat kandilinde olduğu gibi )
mesaj çekecen bazı kısıtlamalar gelse iyi olur derim

Yalnız unutulmamalı ki bu kuralı koymamızın sebebi bazı üylerimizin bazı konularda çok s?k? mesaj at?p konusunu hep gündemde tutma veya mesaj sayısını arttırma amacında olmasıdır.

[/quote]
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2008 - 20:28 Gönderen: hakiki » Kayıtlı

Nice  insanlar gördüm, üstünde elbise yok.
Nice elbiseler  gördüm, içinde insan yok.

Mevlana
AliRizaOzaslan
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 11 Ocak 2009 - 09:16 »

Konulara art arda mesaj göndermede izin verilemez mi?

Zaten az sayıda online olan var.

Peş peşe mesaj atma engelini iptal mümkün mü?

İstismar edenler uyarılabilir.

Sitemiz yönetiminden istirhamımdır.

Hamdım             Piştim            Yandım
bozve
Forum Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

herkezin gördüğü mesaj kişisel değildir

« Yanıtla #12 : 11 Ocak 2009 - 17:14 »

en azından site yöneticilerine  ve belirli bir mesaj sayısına ulaşmış üyeler için bu kısıtlama kaldırılabilirse daha güzel olur... Huh? Huh? Huh? Huh?

İMZA ATAMIYOM PARMAK BASSAM OLURMU:: 

Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: