bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 29 Mart 2024 - 15:29 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: Albayrak Konyaspor'da  (Okunma Sayısı 3565 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
serseri42
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 19 Temmuz 2008 - 13:16 »

Son transferimiz: Erhan Albayrak

Kulübümüz daha öncede takımımızın formasını giyen tecrübeli oyuncu Erhan Albayrak ile 2 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde Kulüp Başkanımız Mehmet Ali Kuntoğlu, İkinci Başkanımız Veli Kurt, Başkan Yardımcımız Bünyamin Sarıtaş ve As Başkanımız Fatih Kürkçü'de hazır bulundu.

Başarılı olacak bir Konyaspor için her türlü imkanların seferber edildiği bir yönetimle çalışmaya devam ettiklerini belirten Kulüp Başkanımız Mehmet Ali Kuntoğlu “Taraftarımızın başarısını alkışlayacağı, maçlardan sonra evine mutlu döneceği bir Konyaspor için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Dün gece yaptığımız görüşme sonrasında daha önce Konyaspor formasını giyen Erhan Albayrak ile anlaştık. Kendisinin takımımıza faydalı olacağına inanıyoruz” dedi.

Sözlerine “Yuvama yeniden döndüğüm için mutluyum” diyerek başlayan yeni transferimiz Erhan Albayrak ise “Burada çok güzel günlerim geçti. Konyaspor ile yeniden anlaştığım için çok mutluyum. Başkanımız ve yönetimimiz transferleri yaptı artık söz sırası biz futbolcularda” dedi.

hayırlı olur insallah 
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2008 - 13:23 Gönderen: serseri42 » Kayıtlı

ναтαηıм ιçιη кαη ∂öкмєм gєяєкιяѕє ∂üηуαηıη şαн ∂αмαяıηı кєѕєяιм...'
merhamet
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

MEHMET ALİ PALABIYIK (KUŞCA)

Site
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2008 - 22:03 »

güzel bir trasfer ama sözlerime ama ile başlamak istemezdim
böyle futbolcuların türkiye liglerinde belli bir kapasite den sonra yürütemeyeceğini düşünüyorum bu transfer bana göre olumsuz erhan albayrak görev adamı ne verirsen onu alırsın ondan daha fazlasını bekleyemiz belli bir seviyede bir futbolcu sayin mehmet ali kuntoğlu nun sözleri ile yeni  bir şampiyonluğa oynayan takım çıkaracağız dediği için bu futbolcuya gerek duyulmayacağını düşünmekteyim bana katılıp katılmamakta özgürsünüz herkezin kendi görüşüdr.

NE TUAF DEĞİLMİ İÇİMİ ACITANDA SENDİN ACIMI DİNDİRECEK OLANDA
cmsmehmet
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2008 - 00:21 »

konya spor erhını almakla ıyı yapmıstır syın m.alı cıgım merak etme bu sezon ust sralarda lıgı bıtırırız mehmet eroglu ...pınarcık koyu

kuscali kazim kazim
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR UGRUNDA Ö

« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2008 - 15:21 »

bence gereksiz bir transfer diye düsünüyorum.bence konyasporun acilen ERMAN ÖZGÜRÜN yerini dolduracak orta sahada top teknigi yüksek forvet hattina gol pozisyonu hazirlayacak bir futbolcuya ihtiyaci var.erhan albayrak gibi birine degil

NE AVUSTURYA NEDE NEWYORK KARDESIM VALLAHA BOZKIR GIBISI DÜNYADA YOK
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: