bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 18 Nisan 2024 - 18:54 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: Yüreğine Hediye Edebileceğim Bir Kaç Satırım Var Sadece!..  (Okunma Sayısı 1257 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
menzilli
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 25 Temmuz 2008 - 21:17 »

Senelerdir içimde hasretini çektiğim, “Yanımda olsaydı...” diye hayıflandığım, kendi iç dünyamda güzelleştirip, süslediğim en güzel hayalim ve içimde ki en eksik yanımdın!..

“Yanımda olsaydı da, mutluluklarımı paylaşabilseydim!..
Yanımda olsaydı da, çıkmazlara düştüğümde elimden tutup yol göstericim olsaydı!..
Yanımda olsaydı da, ben hıçkırıklara boğulmuş ağlarken, beni teselli etseydi!..”
Ve daha nice “Yanımda olsaydı….” Diye başlayan cümleler…

Kendi dünyamda bir hayal kurmuştum.. Yanımda ol(a)mayan sevgiyi, hayalimde yaşatıyordum.. “Yanımda olsaydı..” diye başladığım cümlelerimi hayalimde yaşıyordum.. Ağlarken teselli eden, mutluluğumu paylaşt?m bir hayalim vardı.. Ama hiçbir zaman hayalden öteye gidemiyordum, çünkü ulaşamayacağım bir hayali kurmuştum ben...

Oysa ‘olmaz’ dediklerimizi bile oldurmaya gücü yeten Rabbim hiç ummadığım bir anda hayaliyle yaşadığım, hasretini çektiğim sevgiyi çıkartmıştı karışma..

Evet en güzeliyle karışmda bulmuştum seni, O güzel yüreğinin kapılarını açmıştın bana.. ?çimde kurdu?um hayalin boğlu?unu doldurmu?, Sevginle sarmıştın Yüreğimi..
Meğer ne kadar da hasretmişim bu sevgiye/sevgine..

Artık “canım” dediğim sen vardın..
Derdimi, sevincimi, mutluluğumu, hüznümü paylaşabileceğim...
Ve bana zor anlarımda yol gösterecek olan sen vardın..
Fakat acılar canımı acıttığında, herkesten kaçıp yanına gidebileceğim sen çok uza??mdasın..
Boynuna sarılıp ağlamak istediğim zaman gelemeyeceğim kadar uzaktasın!..
Aramızda mesafeler var, kavuşabilmek için a??lmadı gereken da?lar var.. Hasret da?ları…
Mesafeler elbet bir gün aşılır, uzak görünen yakın olur..
Ben senin sevgini, o sıcaklığını uzaktan da hissedebiliyorsam tek sorun mesafeler olsun..
Senin o güzel yüreğin, o uzaklıktan da ulaş?r benim Yüreğime..

Ve yüreğin(miz)de ki aşk..
İşte en çokta yüreklerimizi birbirine başlayan içimizde ki bu “A?k” olsa gerek..
“Sevgili”nin hasretini çekmek, hasret çekerken yanmak, yanarken kor olmak!..
‘O’nu konu?urken kimi zaman hafif bir tebessüm belirir yüzümüzde, kimi zamanda gözyaşlarıyla ıslatırız Yüreğimiz de ki yangın yerini.. şu bir gerçek ki daha çok gözyaşlarıyla ıslatılmış bir sevda bizimkisi..
Kimse bilmemiştir ‘O’nun için aşladığım? ve ‘O’nun için kimse ile birlikte ağlamamış?mdır senden başka..

Muhabbet “A?k” tan doğar..
‘O’nun aşkı ile Muhabbetimiz daim olsun inı ....

alınt?

BİR SEVDAM VAR..ONUN İÇİN BURDAYIM...
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: