bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 19 Mart 2024 - 05:17 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: Hayal kırıklığı :(  (Okunma Sayısı 6526 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ASLIMIZ BOZKIR
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 08 Ağustos 2008 - 15:58 »

Dedim bu sene köyümüze gidemedim hani dedim fotoğraf varsa hasret gideriyim. Wink
Anam o ne bide baktım ki bizim köyün hiç birşeyi yok  Sad annemin köyüde ma?allah KAYAPINAR fotoğraflarla dolu  ona bişey deyimem zaten hasret giderdim de ama niye köyümüzün fotoğrafı yokk. ?  SadSad
ilgilelen abilerim sayın büyüklerim  Wink

Doğru olun, doğruluk iyiliğe, iyilik ise, Cennete çeker. Yalandan sakının, yalan fücura, fücur ise Cehenneme çeker.

اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ  قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ وَلِرَسُولِهِ وَلأئِمَّةِ الْمُسْلِمِينَ وَعَامَّتِهِمْ    (Rad Suresi - 28)
menzilli
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2008 - 16:12 »

s.a. kardeşim..bu resim AHMED DUR tarafından çekilmi? bi resimdir.hediyem olsun size..eger gidebilseydim Bozkıra e?imde karayahyal?..hem sizin köyün hem aliçerci hemde canım BOZKIRIN resimlerini bol bol çekicektim..ama nasip olmadı..eger gidersem bir gün çekerim in?..umarım bu resim sizi mutlu eder kardeşim...

BİR SEVDAM VAR..ONUN İÇİN BURDAYIM...
ASLIMIZ BOZKIR
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2008 - 16:28 »

AbIacım eline sağlık allah razı olsun ama bi çözemedim fotoğrafı kafam karıştı ne taraftan çekilmiş çözemedim.
Ahmet abime de selamlar o beni tanırmı bilmem ama HÜSEYİN DUR eniştem olur
AHMET abiyle akrabalar ama fazla bilmiyorum bende nasıl ne derece akrabalar  Grin 
köyümün kokusunu aldım ablacım mutlu ettin çok sağol
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2008 - 16:32 Gönderen: ASLIMIZ BOZKIR » Kayıtlı

Doğru olun, doğruluk iyiliğe, iyilik ise, Cennete çeker. Yalandan sakının, yalan fücura, fücur ise Cehenneme çeker.

اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ  قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ وَلِرَسُولِهِ وَلأئِمَّةِ الْمُسْلِمِينَ وَعَامَّتِهِمْ    (Rad Suresi - 28)
menzilli
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2008 - 16:29 »

Abicim eline sağlık allah razı olsun ama bi çözemedim fotoğrafı kafam karışt? ne taraftan çekilmi? çözemedim.
Ahmet abime de selamlar o beni tanırm? bilmem ama HÜSEY?N DUR eni?tem olur
AHMET abiyle akrabalar ama fazla bilmiyorum bende nasıl ne derece akrabalar  Grin 
köyümün kokusunu aldım abicim mutlu ettin çok sağol

sevindigine sevindim..yalnız bi sorun var Cheesy :Dben abin degil ablanım Grin Grin Grin

ASLIMIZ BOZKIR
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2008 - 16:35 »

sevindigine sevindim..yalnız bi sorun var Cheesy :Dben abin degil ablanım Grin Grin Grin

Grin  Grin  Grin Abla ben değiştirdim abicimleri daha fazla rezil olmayım en iyisi sende değiştirsene  Harika   Grin
enişte bey kimlerden ben tanırım heralde memnun oldum ablacım bu arada  Grin

menzilli
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 08 Ağustos 2008 - 16:59 »

Ablacım..e?im kimlerden  bilmiyorum..ailesi çumrada oturuyo...biz ist..kurtuluştayız.ve burda çok karayahyalı var..arada ahmet abide gelir..burda e?im manav..ayrıca kardeşimin e?ide  abdullah demir..sazlı köyünde imam..i?imiz geregi fazla gelemiyoruz..ama ben çumradan çok karayahyayı severim..yeşili bol insanlarıda çok candan..belki tanırsınız..burda amuce soyismi çok..e?im yanımda olsaydı daha fazla bilgi verebilirdim..Bozkır nette paylaşımlarını bekleriz..a.e.ol..

ASLIMIZ BOZKIR
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 08 Ağustos 2008 - 17:11 »

Ablacım..eşim kimlerden  bilmiyorum..ailesi çumrada oturuyo...biz ist..kurtuluştayız.ve burda çok karayahyalı var..arada ahmet abide gelir..burda eşim manav..ayrıca kardeşimin eşide  abdullah demir..sazlı köyünde imam..işimiz geregi fazla gelemiyoruz..ama ben çumradan çok karayahyayı severim..yeşili bol insanlarıda çok candan..belki tanırsınız..burda amuce soyismi çok..eşim yanımda olsaydı daha fazla bilgi verebilirdim..bozkır nette paylaşımlarını bekleriz..a.e.ol..

Anladım ablacım köyde bize ÇATLILAR derler tanımayan yoktur köyün yarısı akraba oldu çünki bizde ANKARA'da oturuyoruz..Bizim köyn muhtarı SELMAN abiydi değişmediyse hatta soy ismide AMUCE yanlış hatırlamıyorsam inşallah tanışırız ablacım
allah razı olsun ablacım rabbime emanet ol ablacım

bilgisayarci
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mustafa

Site
« Yanıtla #7 : 08 Ağustos 2008 - 20:21 »

Sanırım Sitemizin en güzel bölümlerinden biri olan Kasaba - Köy modülünden haberiniz yok. Çünkü orada her köyün küçük bir önizleme fotoğrafı var. Kayapınar'ın da Karayahya'nın da fotoğrafı bir tane ve aynı büyüklükte; tüm köy ve kasabaların durumu da aynı.

Sanırım kastınız yalnızca Forum bölümündeki resimler, bu bölümde isteyen istediği köyün istediği kadar fotoğrafını çekip paylaşabilir, kesinlikle bunu engellemiyoruz ve engellemeyiz de. Eğer köyünüzden fotoğraf çekip paylaşan olsaydı bizler de görebilirdik ve bundan memnun olurduk.

Bir konu daha var birkaç yıl önce bozkir.net sitemizdeki fotoğrafların sayısı iyice artmaya başlamıştı biz de fotoğrafsız olmaz diyerek yeni bir site üzerinde sadece fotoğraf yayınlamaya başladık. Çok da başarılı olduk ve memnuniyet dolu dönütler aldık. Burada Bozkır'ımızın ve bütün köy ve kasabaların yüzlerce fotoğrafı yer almaktadır. Belki bilmeyenler olabilir, bu büyük fotoğraf sitesi şu anda bakıma aldığımız www.bozkir.org sitesidir.

Pek yakında bu sitemiz hizmetine kaldığı yerden devam edecektir.

Saygı ve sevgilerimle...

"Şu vahdet tarumar olsun!" deyip saldırma İslam'a;
Uzaklaşsan da imandan, cema'atten uzaklaşma.
M.Akif
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: