bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 29 Mart 2024 - 02:55 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1] 2   Aşağı git
Gönderen Konu: Forumun Durumu  (Okunma Sayısı 8683 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
navruz
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 06 Eylül 2008 - 21:55 »

Merhaba  Smiley
Öncelikle belirteyim bazı üyelerimiz bu yazdığıma alınabilir ama amacım kimseyi k?rmak, üzmek veya küstürmek değil sitemizi daha da güzelleştirmek. Bazen günlerce siteye başlanmıyor gibi görünsemde aslında devamlı olarak sitede olan bitenleri izliyorum. Son aylarda dikkatimi çeken bir noktaya değinmek istiyorum. Foruma gönderilen kopyala-yapı?tır içerikler. Yanlış anlaşılmasın hiç olmasın demiyorum fakat şu sıralar forumdaki konuları içeriği aynen şöyle Konu ?çeri?i / Teşekkürler çok güzel bir yazı / Çok güzel bir paylaşım teşekkürler ...... vs. vs. Forumun eski muhabbet ortam?da neredeyse kaybolmuş durumda.

Burada bahsetmek istediğim sadece yukarıdaki konuda değil. Son zamanlarda üyelerimizde pek u?ramıyor, u?rasa da yazmıyorlar foruma. Acaba Bozkır adına paylaşacak bir şey mi kalmadı. Aylar sonra bir buluşma konusu açıyoruz. Bir kaç kişi mesaj atıyor ve o zaman kadar zaten anasayfadaki son 15 konudan geri kalıyor ve forumun sayfaları arasına gömülüyor.

Bu konuda siz değerli üyelerimizin yorumlarını bekliyorum. Giri? yapıp mesaj yazmayan üyelerimizde dahil  Smiley
hcetin1987
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2008 - 23:09 »

Hakl?sınız sayın yöneticim.Özellikle kopyala yapı?tırlar boşuna kalabalık yapıyorlar.Zaten bu kopyalanan şeyler çoğu üye tarafından asıl kaynaşından okunmu? oluyor.Tamam kopyalama olmalı ama en azından konu hakkında az da olsa kendi yorumumuz da altına eklenmeli.Böyle olmayınca teşekkürler manyak paylaşım  Grin demekten başka bişey gelmiyor elden.Bi de bizim formun en önemli özelliği muhabbet tanışma formu olmasıdır.
Dilerim sitemizle birbirimize daha çok kaynağır Bozkırımız için elimizden gelen herşeyi beraber daha iyi şekilde yaparız.
osmankoyuncu
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2008 - 23:15 »

Benim değinmek istediğim bir konu ise üyelerimizin sadece bir konuda aktif olmaları ve diğer konulara hiç bakmamaları. Sadece bir konuya mesaj at?p yeni konular açarken başka hiç bir konuda aktifliği olmuyor. Di?er konulara da en azından ufak bir yorum katalım.

Bu Vatanın Ekmeğini Yiyip Bu Vatana İhanet Edenler
Bir Gün Ekmek Yediği Yerden Kurşunu da Yerler!
hakiki
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2008 - 03:58 »

acizane görüşüm açılan bir konu sistemde bi kaç gün kalması lazım açılan konuyu okuyup yorum veye teşekkür yazmadan
sistemde kayboluyor gerilere gidip aramak gereğiyor demem oki konuları seyrek atarsak okunması daha çok olur diyorum
osman kardeşimizin dediği gibi konulara olumlu veya olumsuz muhakkak bişeyler yazalım ki muhabbaetimiz daim olsun

Nice  insanlar gördüm, üstünde elbise yok.
Nice elbiseler  gördüm, içinde insan yok.

Mevlana
menzilli
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2008 - 09:51 »

yanlış anlaşılacak bişey yok navruz kardeşim..Aslında bende bi kaç öneride bulunacaktım..biraz Bozkırla ilgilikonulara ag?rlık vermek lazım..mesela Bozkırımızla ilgili yarışmalar yapalım..?iir yarışması olabilir..yada Bozkırla ilgili en ilginç hikayeler..yada ne bileyim Bozkırdaki anılarımızla ilgili  yarışmalar..veya Bozkırı en güzel şekilde anlatan yazılar..vs..

bu benim acizane görüşüm..hem biraz heyacan olur...ne dersiniz...yine avatar yarışması veya haftanın yada ayın üyeside seçilebilir...
sadece tavsiyem..

herşey BOZKIRIMIZ ?Ç?N..

BİR SEVDAM VAR..ONUN İÇİN BURDAYIM...
yelbegili
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2008 - 17:22 »

benim  görüşüm
site :??racı-bozacı ilişkisine dönüştü
menzilli
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2008 - 17:53 »

benim  görüşüm
site :??racı-bozacı ilişkisine dönüştü

NASIL YAN??

bilgisayarci
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mustafa

Site
« Yanıtla #7 : 08 Eylül 2008 - 07:31 »

Benim değinmek istediğim bir konu ise üyelerimizin sadece bir konuda aktif olmaları ve diğer konulara hiç bakmamaları. Sadece bir konuya mesaj at?p yeni konular açarken başka hiç bir konuda aktifliği olmuyor. Di?er konulara da en azından ufak bir yorum katalım.
+1

yanlış anlaşılacak bişey yok navruz kardeşim..Aslında bende bi kaç öneride bulunacaktım..biraz Bozkırla ilgilikonulara ag?rlık vermek lazım..mesela Bozkırımızla ilgili yarışmalar yapalım..?iir yarışması olabilir..yada Bozkırla ilgili en ilginç hikayeler..yada ne bileyim Bozkırdaki anılarımızla ilgili  yarışmalar..veya Bozkırı en güzel şekilde anlatan yazılar..vs..

bu benim acizane görüşüm..hem biraz heyacan olur...ne dersiniz...yine avatar yarışması veya haftanın yada ayın üyeside seçilebilir...
sadece tavsiyem..

herşey BOZKIRIMIZ ?Ç?N..

+1

"Şu vahdet tarumar olsun!" deyip saldırma İslam'a;
Uzaklaşsan da imandan, cema'atten uzaklaşma.
M.Akif
murat-t
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 08 Eylül 2008 - 10:17 »

ya  öyle  diyonuzda  önceden  Bozkırla  alakal?  resim  veya  video  koyurdunuz.  şimdi  bunlardan  uzak  kalındı  gibime  geliyor. belkide  üyeler  bu  yüzden  siteyi  fazla  ziyaret etmiyorlar.menzilli  kardeşimede  katılıyorum  yarışma  ?ibi  aktiveler  olsa  daha  iyi  olur.......
Meyreli Muharrem
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2008 - 10:35 »

Anılar diye bir bölüm açsak.. Herkes bir anısını anlatsa...  Yada Bozkırda geçirdiği ilgin bir günün hikayesini yazsa...

Büyüklerimizden çekmi?le ilgili hikayeler aktarsak..
menzilli
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 08 Eylül 2008 - 15:29 »

Anılar diye bir bölüm açsak.. Herkes bir anısını anlatsa...  Yada Bozkırda geçirdiği ilgin bir günün hikayesini yazsa...

Büyüklerimizden çekmi?le ilgili hikayeler aktarsak..

böyle bir bölümde insanlar belki uzun zamandır hatırlamadıg? Bozkırlı arkadaşlarnı hatırlar..belkide sitemiz sayesinde yeniden birbirlerini bulurlar... Wink Wink Wink

osmanyilmaz
Forum Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 08 Eylül 2008 - 20:26 »

sadece Bozkır için değil tüm forumlar için geçerli olan bir mesele ise ,bir konu hakkında olumsuz yorum yazmaya gör halin peri?an
hal böyle olunca üye sadece olumlu yazabileceği konulara yazıyor ama diğerlerini es geçiyor .
hatta bazı üyelerimizin açağ? konuları bile bu tür olumsuzluşu göze almak istememesi konusunun saptır?lmaması için vazgeçtişini bizzat biliyorum
oysa eleştiri her zaman kaliteye götürür ,eleştiri ile karalamayı karıştıranlar hariç tabi.
tümü olmasa bile yüzde 25 kadar bunun etkili olduğunu sanıyorum fikrimce.
....... son olarak geçengün okudu?um birkaç satırı burada paylaşmak istiyorum
E?ER HATALARIMI B?L?P SÖYLEMEYEN DOSTUM VARSA ONA YAZIKLAR OLSUN
AMA SÖYLED? ?SE VE BEN TEKRAR EttıYSEM
??TE OZAMANDA ,BANA YAZIKLAR OLSUN .
işte benim foroum düsturum bu.
 paylaşım,saygı ,ve anlayış? yüksek forumlarda buluşmak dileğiyle..

son olarak Yelbeğili kardeşimiz boza ??ra konusunu dahada açık yazarsa durumu pek anlayamadık  çünkü.
bu durumu düzeltmek için gayret gösterece?iz,

hakkımda bilgisi olmayanın fikride olmasın
www.sorkunkasabasi.com www.osmanyilmaz.tr.cx
Kaliteci
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 08 Eylül 2008 - 23:19 »

sadece Bozkır için değil tüm forumlar için geçerli olan bir mesele ise ,bir konu hakkında olumsuz yorum yazmaya gör halin peri?an
hal böyle olunca üye sadece olumlu yazabileceği konulara yazıyor ama diğerlerini es geçiyor .
hatta bazı üyelerimizin açağ? konuları bile bu tür olumsuzluşu göze almak istememesi konusunun saptır?lmaması için vazgeçtişini bizzat biliyorum
oysa eleştiri her zaman kaliteye götürür ,eleştiri ile karalamayı karıştıranlar hariç tabi.
tümü olmasa bile yüzde 25 kadar bunun etkili olduğunu sanıyorum fikrimce.
....... son olarak geçengün okudu?um birkaç satırı burada paylaşmak istiyorum
E?ER HATALARIMI B?L?P SÖYLEMEYEN DOSTUM VARSA ONA YAZIKLAR OLSUN
AMA SÖYLED? ?SE VE BEN TEKRAR EttıYSEM
??TE OZAMANDA ,BANA YAZIKLAR OLSUN .
işte benim foroum düsturum bu.
 paylaşım,saygı ,ve anlayış? yüksek forumlarda buluşmak dileğiyle..

son olarak Yelbeğili kardeşimiz boza ??ra konusunu dahada açık yazarsa durumu pek anlayamadık  çünkü.
bu durumu düzeltmek için gayret gösterece?iz,

+1 çok güzel açıklamışsınız.  Harika
ali_cicek
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 09 Eylül 2008 - 11:37 »

forum aktif bence bi sorun yok

Medeniyet Dediğin Açmaksa Bedeni, Desene Hayvan Senden Daha Medeni
***Yoksa Sana Olan Yakınlığımı ve Sana Gücümün Yettiğini İnkar Mı Ettin? (hadisi şerif)***
AliRizaOzaslan
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 09 Eylül 2008 - 17:56 »

İnternet çağımızın bir nimetidir bizlere.Bozkır'lılar olarak ?anslıyız,paylaşacağımız bir sitemiz var.

?nanıyorum ki benim gibi çok üyemiz kısıtlı zaman dilimleriyle girebiliyordur sitemize.

Mevcut on line üyelerimiz bilgi-birikimlerini zaman ölçüsünde paylaşıyorlar.

Hangi konuda olursa olsun okunacak,okunabilecek,kısa,öz,"hap mesajlar" göndermeye gayret edersek daha faydalı paylaşımlar olacağını düğünüyorum.

Çünkü uzun mesajları ben okuyamıyorum,okuyabilenlerin olacağınıda düğünmüyorum.

Ç?tamızı daima iyiye,güzele,mükemmele doğru yükseltme gayretimizde Mevlam yar ve yardımcımız olsun..

suyu sert-insanı mert Bozgır'lım Grin

« Son Düzenleme: 10 Eylül 2008 - 11:14 Gönderen: AliRizaOzaslan » Kayıtlı

Hamdım             Piştim            Yandım
Sayfa: [1] 2   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: