bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 20 Nisan 2024 - 05:03 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Gönderen Konu: Bozkırın Gelişmesi İçin Neler Yapılabilir ?  (Okunma Sayısı 13884 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cereyanci
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #15 : 19 Ocak 2007 - 14:49 »

bide eski el sanatları
onlar çok önemli onlar yaşatılmalaı halk eğitim kusrlarıyla
Pessimist
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Pessimist Sytle

Site
« Yanıtla #16 : 07 Şubat 2007 - 14:34 »

iLK Önce İş olanaklarını cogaltmak lazım bunun sonucunda genç nüfus gurbette çalışmak zorunda kalmaz...

Susuz çölde inci ßulsan damla arar gözlerin...

Ahvalim suskun , Dokunan ßana Mendil Tutsun...
rariramba
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : 08 Mayıs 2007 - 08:24 »

bence bozkırıngelısmesının ıcın ılkonce ıs sahasının bulunupondansonrayapımasamasınagecılmelıdırbozkırıleakcapınararası bırlesmelıdır  mantaka ve cat tarafınadoruda bıfabrıkakurulmalıdırkı bozkırıngelısmesıne katkıda bulunsun
mutesebbis
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN KURUCUSU ULU ÖNDER

« Yanıtla #18 : 14 Haziran 2007 - 01:57 »

herkes iyi güzel konuşuyor tamam ama yönetim o kadar kolay iş değil. herşeyin zamanı var. ben belediyenin iştihare toplantısına gittim katılım belki 20 kişiydi, bozkırın nüfusu 20 kişimi size soruyorum. oraya derdi olanlar isteği olanlar gider konuşur hani nerde onlar? arkadan konuşmak kolay nerde cesaretli insanlar. nerde gençler. dışarı çıkıyorum herkes geziyor söyleniyor 2 dk toplantıya katılamıyor. demekki bozkırın sorunu yok.  bişeyler demen lazımki toplantıda burlarda konuşma hakkın doğsun. demekki bizim seçtiğimiz insanlarda biz gibi sorumlulularını bilmiyor... buradan benim belediyeyi desteklediğim sonucu çıkmasın ben belki sizden daha çok kızıyorum fakat ben toplantıya gittim ve dediklerimiz olmadı diye kızıyorum buna da hakkım var. ayrıca parti önemli değil. hizmet yapmak isteyen söke söke alır. son olarak çoğu kişi bana kızacak belki affınıza sığınıyorum ama bu benim görüşümdür, bozkıra bozkırlı bld başkanı lazım.  has bozkırlı. tekrar söylüyorum bu benim görüşümdür. saygılar.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
osman_sel
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #19 : 14 Haziran 2007 - 07:40 »

bozkırdaki işsizlik sorunu belediye ile çözülemez bence avrupada ve türkiyedeki bozkırlı işadamlarının bozkıra yapacağı yatırımlar ile çözülebilir işsizlik sorunu.yatırım yapabilecek çok sayıda işadamı var onlar çok duyarsız bence
slayer
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #20 : 08 Ağustos 2007 - 13:34 »

İşsizlik yatırımcılar ile çözülebilir.. Ama antalya yolunun yapılması lazım ki önümüz açılsın bir fabrika yapılsa her yere uzak kalıor bozkır ama antalya yolu yapılırsa iş biraz deişebilir diye düşünüorum..
nevzat
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #21 : 08 Ağustos 2007 - 13:36 »

bozkırlı olupta bozkır dışında yatırım yapan insanlarımızın en azından bozkıra da küçük te olsa yatırım yapmasıyla bozkırımızın daha çok kalkınacağından eminim. Yatırımcıların bozkırda kâr değilde kalkındırmak için yatırım yapması gerekir
osmankoyuncu
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #22 : 08 Ağustos 2007 - 14:52 »

Bozkıra hazır beton tesisi kurulacak ve yakın bi zamanda olacak.yer olarak üniversitenin arkası düşünülüyormuş.

Bozkırda dolaşan dedikodu bu.

Bu Vatanın Ekmeğini Yiyip Bu Vatana İhanet Edenler
Bir Gün Ekmek Yediği Yerden Kurşunu da Yerler!
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: