bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 29 Mart 2024 - 10:36 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Gönderen Konu: Neden moderatörler hep aynı kişiler ?  (Okunma Sayısı 12542 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yec
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #15 : 08 Şubat 2007 - 20:16 »

Alıntı sahibi: "alimse"
bence adminin mod olması doğru değil admin zaten herşeyi yapar
ayrıca mod üğnvanı olması doğru değil
yeni modlar istiyoruz

Nedense bu arkadaş ilk ve son mesajını buraya yazmış.Üstelik direk moderatörlükler ile ilgili bir başlık açmış.Ben bu mesajda kasıt ararım.Hiçbir masum tarafı yok bence.Sürekli foruma yazılar yazan, 100 tane mesajı olan birisi olsaydı tamam haklıdır diyebilirdim.

Ayrıca moderatör olsan ne olacak,olmasan ne olacak.Bizim insanımızın bu kadar sorumluluk alma isteği olduğunu bilmiyordum doğrusu  :!:
dagliefe
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #16 : 08 Şubat 2007 - 20:26 »

yec hemşerim yazın dediysek o kadarda demedik
belki ilk mesajıdır ama uzun zamandır sitededir.
bilmeden yorum yapman hoş olmamış.
hem yukarılarıda okumamışsın belli.
o zaman sen ali ulvi içinde aynı düşüncedemisin hiç yazmamış
2.bu arkadaş alimse yani,sonradan o.koyuncu ile sohbette cok konuşmuş .ama aralarında hep bir mesafe olmuş diğer üyeler kadar.yukarda koyuncu kendi yazmış.nasıl art niyet olurki..
bende bizim insanımızın bu kadar sorumsuz olacagını bilmiyordum doğrusu.
sen 57 sms ilemi hakettin bu zanda bulunmayı soruyorum sana.ama dostça medenice bir hemşeri gibi .sanma sana kızdım ,sende haklısın kendince
hakem  navruz  atışmaya gerek yok..selametle kal
yec
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : 08 Şubat 2007 - 20:42 »

Dagliefe hemşerim sen neden bu kadar hiddetlendin ve üzerine alındın anlamadım doğrusu.
Ben kendimin bu kadar mesajla moderatörlüğü hakkettiğimi düşünmüyorum zaten.Benden fazla mesaj sayısına sahip o kadar üye dururken benim moderatör olmamı ne ben tasdiklerim ne de başkası.
söylediğiniz arkadaş da osmankoyuncu ile sohbette bol bol konuşmuş olabilir ama siteye bi paylaşımda bulunduğunu hiç görmedim.osmankoyuncu ile sohbet etmiş diye herkesin adına "moderatör istiyoruz" deme hakkının olduğunu da zannetmiyorum.
Ben sizi baz alarak yazmamıştım ama siz kendi üzerinize baya bi alınmışsınız.Ama ben sizin söylediğiniz "sorumsuz" kelimesini üzerime alınmıyorum :!:
dagliefe
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #18 : 08 Şubat 2007 - 21:32 »

Alıntı
Bizim insanımızın bu kadar sorumluluk alma isteği olduğunu bilmiyordum doğrusu

üzerine alımadığın sorumsuz kelimesini buna nisbeten yazdım.şahsi biri için yazmadım.

alınma işi ise bu başlığı meşgul eden bir ben varım elbet alınırım.
ayrıca alimse ile hiçbir tanışmışlığım yoktur .
birşey paylaşmamış ama fikrini söylemesinde art niyet aramana üzüldüm.
bundan ne çıkarı olabilirki .aklına gelmiş sormuş cevabını almış gitmiş.
benim amacım sitemizi hem  övmek hem eleştirmek normaldir yerine göre.gaye sitenin uzun ömürlü ve iyiye doğru sürekli adım atmasıdır.
başka bir isteğim ve amacım yoktur bu konuyu irdelememin........
düşüncelerini paylaştığın için sanada teşekkür ederim yec hemşerim.
osmankoyuncu
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #19 : 08 Şubat 2007 - 21:36 »

Arkadaşlar atışmanıza bir son vermenizi rica ediyorum. Alimse arkadaşımız forumda ki ilk ve son mesajını buraya yazmış olabilir. Kendisi ile sohbette konuştuğumu söylememin sebebi sadece bu mesajı yazıp sonradan hiç uğramadığını düşünmemeniz içindi. Alimse ile sohbette konuşmuş olmam da onun la çok iyi arkadaş olduğumu kanıtlamaz. Herkesle aynı samimiyet içinde konuşuyorum ben. Malesef sadece sohbete gelip foruma yazmayan çok arkadaşımız var. Ama şunu belirtmek istiyorum ki ilk mesajda mod luk talebinde bulunan bir kişiyi yadırgarım. Ama içinde bir art niyet var mı onu bilemeyiz bu konuda yorum yapmak yanlış olur olumlu veya olumsuz.

Mesaj yazmayan üyelerimize diyecek bişeyimiz de yok içlerinden yazmak gelmiyorsa ne yapabiliriz ki.

Mod luk konusunda ise zamanı gelince bir konu açar şartlarını yazarız mod olmak isteyen arkadaşlar o konuya atar cevabını bizde değerlendirir ve sitemiz için uygun görülen birisine yetki veririz.

Daglıefe şunu da unutmamak lazım ki bakalım kıdemli üyelerimizden mod olmak isteyen var mı :hihi:

Görüşlerinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar Smiley
İyi veya kötü eleştirileriniz , önerileriniz ve görüşleriniz ile sitemiz büyüyecektir  :wink:

Bu Vatanın Ekmeğini Yiyip Bu Vatana İhanet Edenler
Bir Gün Ekmek Yediği Yerden Kurşunu da Yerler!
yec
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #20 : 08 Şubat 2007 - 21:40 »

Neyse dağlıefe hemşerim sende haklısın bende biraz katı davrandım kabul ediyorum ve özür diliyorum senden ve alimse'den.Tartışmanın kimseye zarar vermeyeceğini düşünen bir insanım.Aksine insanı daha da geliştirdiğini düşünüyorum.Tabiki belirli sınırlar içerisinde.

Bu arada hakem navruz demişsin ama bak navruz olmadan da aramızdaki sorunları halledebiliyoruz.Eminim navruz da sevinmiştir buna  Cheesy
yec
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #21 : 08 Şubat 2007 - 21:42 »

Alıntı sahibi: "osmankoyuncu"
Arkadaşlar atışmanıza bir son vermenizi rica ediyorum. Alimse arkadaşımız forumda ki ilk ve son mesajını buraya yazmış olabilir. Kendisi ile sohbette konuştuğumu söylememin sebebi sadece bu mesajı yazıp sonradan hiç uğramadığını düşünmemeniz içindi. Alimse ile sohbette konuşmuş olmam da onun la çok iyi arkadaş olduğumu kanıtlamaz. Herkesle aynı samimiyet içinde konuşuyorum ben. Malesef sadece sohbete gelip foruma yazmayan çok arkadaşımız var. Ama şunu belirtmek istiyorum ki ilk mesajda mod luk talebinde bulunan bir kişiyi yadırgarım. Ama içinde bir art niyet var mı onu bilemeyiz bu konuda yorum yapmak yanlış olur olumlu veya olumsuz.

Mesaj yazmayan üyelerimize diyecek bişeyimiz de yok içlerinden yazmak gelmiyorsa ne yapabiliriz ki.

Mod luk konusunda ise zamanı gelince bir konu açar şartlarını yazarız mod olmak isteyen arkadaşlar o konuya atar cevabını bizde değerlendirir ve sitemiz için uygun görülen birisine yetki veririz.

Daglıefe şunu da unutmamak lazım ki bakalım kıdemli üyelerimizden mod olmak isteyen var mı :hihi:

Görüşlerinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar Smiley
İyi veya kötü eleştirileriniz , önerileriniz ve görüşleriniz ile sitemiz büyüyecektir  :wink:

Hemşerim benden hızlı davranmışsın.Bende navruz olmadan işi tatlıya bağladık diye sevinmiştim ama sen el atmışsın bu sefer de Cheesy
dagliefe
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #22 : 08 Şubat 2007 - 21:46 »

Alıntı
Daglıefe şunu da unutmamak lazım ki bakalım kıdemli üyelerimizden mod olmak isteyen var mı

bunu onlara sordunuzmu kardeş ha ..kıs kıs gülüyon  Cheesy  Cheesy

mod olmak istemek artniyet olabilirse kim isteyebilirki   mod olmayı..bide dayakmı yesinler :hihi:  :hihi:  :alala:
bu espriydi ha yanlış anlamyın sakın :alala:
dagliefe
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #23 : 08 Şubat 2007 - 21:51 »

Alıntı
Neyse dağlıefe hemşerim sende haklısın bende biraz katı davrandım kabul ediyorum ve özür diliyorum

ben özür dilerim kardeşim ne demek.
ne yapalım yalnızlıktan çatacak arkadaş arıyorum Cheesy
dagliefe
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #24 : 08 Şubat 2007 - 21:57 »

Alıntı
sohbette  Alimse ile sohbette konuşmuş olmam da onun la çok iyi arkadaş olduğumu kanıtlamaz.

haklısın kardeşim sende haklısın.
sohbette konuştuğunuz kısmını değiştirdim bak yukarı. :yukari:
ama arkadaş olmuş olsan nolcekki suçmu yani .ben sahsı tanımam ama ne biliyim  onun adına gücendim.dereken yani üzüldüm yerinde olmak istemedim sadece.
ben alınganım ondan yani yoksa sen haklısın doğruysa doğru.
iyi geceler diliyorum iki başlık arkadaşıma  yec ve koyuncuya......allaha emanet olun
osmankoyuncu
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #25 : 08 Şubat 2007 - 22:15 »

Alıntı sahibi: "dagliefe"
Alıntı
sohbette  Alimse ile sohbette konuşmuş olmam da onun la çok iyi arkadaş olduğumu kanıtlamaz.

haklısın kardeşim sende haklısın.
sohbette konuştuğunuz kısmını değiştirdim bak yukarı. :yukari:
ama arkadaş olmuş olsan nolcekki suçmu yani .ben sahsı tanımam ama ne biliyim  onun adına gücendim.dereken yani üzüldüm yerinde olmak istemedim sadece.
ben alınganım ondan yani yoksa sen haklısın doğruysa doğru.
iyi geceler diliyorum iki başlık arkadaşıma  yec ve koyuncuya......allaha emanet olun

Daglıefe sadece senin için demedim  :wink:  üyelerimiz bu konuyu okuyor ben biliyorum hani olur da birisinin aklına gelir bak bak osman tanıyo o yüzden şunları dedi söylentisi olmasın diye dedim  :roll:

Allaha emanet ol görüşmek üzere .

Kalbini kırdığım sinirlendirdiğim üyelerimizden özür dilerim.  Cool

Bu Vatanın Ekmeğini Yiyip Bu Vatana İhanet Edenler
Bir Gün Ekmek Yediği Yerden Kurşunu da Yerler!
dagliefe
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #26 : 09 Şubat 2007 - 22:44 »

özür dilenecek bişey yapmadın koyuncu.
bu başlıkla ilgilenmene sevindim
..sağol varol
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: