bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 18 Nisan 2024 - 12:33 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: Midesi Kaldırmayan Okumasın  (Okunma Sayısı 4535 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
pamuk
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 29 Kasım 2007 - 01:07 »

Otobüste Ayakta Kalmamak İçin
Ankara Hacettepe Tıp'ta okuyan üç fırlama öğrenci sabahtan biberli, domatesli, bol yumurtalı bi melemen yapıp bunu siyah bi poşetin içine dökmüşler. Bakkaldan iki de ekmek alıp durağa gitmişler.

Sabah saatleri, bindikleri otobüs epey bi kalabalıkmış. Bunlar yolcuları ite kaka arka tarafa geçmişler. Birkaç durak sonra içlerinden biri yüksek sesle, "Allaaah, bu otobüs amma sallıyo yaa. Ben fena oldum. Çıkartıcam galiba" demiş.

Öbür çocuklardan biri, ondan daha da yüksek bi sesle, "Amman ortalığı batırmayalım, bende poşet var" deyip cebinden melemenli torbayı çıkarmış. Midesi kötü olan çocuk "Ööörrgghh, aaargghh!" diye abartılı efektlerle poşete güya kusmuş.

Zaten bu seslerden millet epey rahatsız olmuş, kadınlardan birkaçı hafiften öğürmeye filan başlamış. Çocuklardan o ana kadar hiç konuşmayanı, "Bakayım mı ne çıkardın yaa? Accayip karnım acıktı valla" demiş ve poşeti evirip çevirip milletin içindekileri görmesini sağlamış.

"Amma güzel görünüyo be! "Ne yemiştin lan böyle sabah sabah?" deyip cebinden bi kaşık çıkararak melemeni yemeye başlamış. Diğer iki çocuk da "Dur oğlum bizde ekmek vardı" diyerek ekmekleri çıkarmışlar ve üçü birden, torbadaki kusmuğa ekmek banarak yemeye başlamış.

Efsaneye göre bu sırada yolculardan çoğu şarıl şarıl kusuyomuş. Cheesy

Bir sonraki durakta da otobüste, şaşkın şaşkın bakınan şoförle bizimkiler hariç, bi kişi bile kalmamış...
Cheesy
EFECE
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2007 - 09:28 »

evet ya okumuştum bunu igrenç bir şeyyyyy
Pessimist
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Pessimist Sytle

Site
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2007 - 11:32 »

Aslında igrenç deil ben olsam bende yerdim Kusmuk olmadıgımı bildigim için rahat yerdim yani  hehehehe Cheesy Cheesy

Tabi olaya seyirci kalmakta istemesdim igrenç hehehe  :oops:

Susuz çölde inci ßulsan damla arar gözlerin...

Ahvalim suskun , Dokunan ßana Mendil Tutsun...
arzuuuuum
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2007 - 18:57 »

nerden geldi akıllarına acaba :?  iğrenç bişey zaten miydem bulanıyo okudum benimde kusasım geldi bunlar mübarek fırlama değil fırlamanın önde gidenleri.aslında iyi fikir.baktın oruracak yer yok.ne yapsın onlarda:)
hasandursun
Kıdemli Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

BOZKIRLI OLMAK AYRICALIKTIR.

« Yanıtla #4 : 30 Kasım 2007 - 19:37 »

Alıntı

Öbür çocuklardan biri, ondan daha da yüksek bi sesle, "Amman ortalığı batırmayalım, bende poşet var" deyip cebinden melemenli torbayı çıkarmış.

cebine melemenli poşeti nasıl koymuş acaba  :roll:  Cool  :lol:

O'na yar olmuşum O'nun kuluyum
Mazimin yarına giden yoluyum
Hem çağdaşım hem Anadolu'yum
Ne sağda ne de solda gör beni

Ozan Uğur IŞILAK
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: