bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 19 Nisan 2024 - 19:11 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: Daha Yeşil Bir Karacaardıç Köyü İçin Bir 5000 Fidan Daha Toprakla Buluştu!  (Okunma Sayısı 5872 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tamertaner
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 25 Aralık 2008 - 23:23 »

DAHA YEŞİL BİR KARACAARDIÇ İÇİN YARINLARA KÜÇÜK BİR HEDİYE BIRAKTIK!
İlçemiz Bozkır'ın dinamik derneklerinden Karacaardıç Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve www.bozkiryildizi.com, bu yılıda bir ağaç dikme kampanyasına dönüştürdü. K.Ardıç Köyü Derneği - sitesi ve üyeleri yönetiminin öncülüğünde gerçekleştirilen ağaç dikme kampanyası, bu yılda yönetimin ve üyelerin bu fikri etrafında biraraya gelerek ve hem kampanyada tabiatın yeniden yeşermesini kutlandı, hem de ağaç dikerek bu kampanyaya kalıcı ve faydalı birer eser bırakmak suretiyle renklendirildi. Karacaardıç Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin, Karacaardıç Köyünde her yıl geleneksel hale getirdiği ağaç dikme kampanyası bu yılda devam etti.

Karacaardıç Köyüne yaklaşık her yıl 5000’e yakın ağaç toprakla buluşturuldu. Karacaardıç Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ubeyit SARI ve Başkan Yardımcısı Şevki Ataoğlu konuyla ilgili yaptıkları ortak açıklamada şunları söylediler; “Her yıl geleneksel hale getirerek Karacaardıç Köyünde yıllık en az 5000 ağacı toprakla buluşturuyoruz. Bu yıl bayram tatilinide göz önünde bulundu-rarak gurbetten sılaya ziyarete gelen hemşehrilerimizin yardımlarıyla 5000 ağaç diktik. İlçemizdeki diğer köy ve kasabalardaki derneklerimizin ağaç dikme işini bir yarış haline getirirlerse gelecek nesiller için güzel bir hediye vermiş olurlar. Bazı hemşehri derneklerimiz yaptıkları ağaçlandırma kampanyasında yanlış bilgilendirmeden dolayı, bölgemize uygun ağaç seçilmediği için dikilen ağaçlarda sıkıntı yaşandıklarını duyduk. Hemşehri derneklerimizin geri adım atmadan, bölgemize uygun ağaç dikerek daha enerjik bir şekilde kampanyalarına devam etmelidirler” dedi.

« Son Düzenleme: 27 Aralık 2008 - 03:21 Gönderen: tamertaner » Kayıtlı
Mustafa Tekin
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2008 - 08:25 »

hemşelirerime teşekkür ediyorum son nefeste bile olsan agaçdik diyor çok güzel bir hizmet allahım onlardan razı olsun

Bozkır Sevdalısı
murat-t
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2008 - 10:43 »

sizleri tebrik  ediyorum  ve  canı  gönülden  destekliyorum..... (-alkis)darısı  diger  köylere......
Meyreli Muharrem
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2008 - 15:42 »

Başlattığınız bu yeşillik yarışında yolunuz açık olsun...
bilgisayarci
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mustafa

Site
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2008 - 16:05 »

Allah razı olsun. Güzel bir hizmet. "Darısı Bozkır'ın ve tüm kasaba - köylerinin başına." diyelim.

"Şu vahdet tarumar olsun!" deyip saldırma İslam'a;
Uzaklaşsan da imandan, cema'atten uzaklaşma.
M.Akif
hasandursun
Kıdemli Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

BOZKIRLI OLMAK AYRICALIKTIR.

« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2008 - 17:43 »

Allah razı olsun. Güzel bir hizmet. "Darısı Bozkır'ın ve tüm kasaba - köylerinin başına." diyelim.

Amin...

O'na yar olmuşum O'nun kuluyum
Mazimin yarına giden yoluyum
Hem çağdaşım hem Anadolu'yum
Ne sağda ne de solda gör beni

Ozan Uğur IŞILAK
hakiki
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2008 - 19:27 »

Başlattığınız bu yeşillik yarışında yolunuz açık olsun...

Nice  insanlar gördüm, üstünde elbise yok.
Nice elbiseler  gördüm, içinde insan yok.

Mevlana
tamertaner
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #7 : 31 Aralık 2008 - 02:44 »

Değerli Arkadaşlar;
İlgi ve alakalarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Elbette gönül isterki, böyle güzel organizasyonlar örnek bir çalışma olur ve ilçemiz Bozkır ve çevresinin tüm sath-ı mahalline yayılır... Ağaç dikme projesinde emeği geçen tüm arkadaşlara tekrardan çok teşekkür ederiz.
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: