bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 28 Mart 2024 - 11:29 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: 8. İstanbul Buluşması Yapıldı  (Okunma Sayısı 7796 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
navruz
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 22 Şubat 2009 - 17:25 »

İstanbul Buluşmalarımızın 8.sini de bugün Üsküdar'da gerçekleştirdik. Katılan üyelerimize teşekkür ediyoruz.

kazakhaci
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2009 - 22:21 »

Bu resimleri nevruz kardeş çekti fakat kendi yok onuda ben yolluyorum Güzel bir ortamdı fakat çok soğuktu

AliRizaOzaslan
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2009 - 07:35 »

Bu resimleri nevruz kardeş çekti fakat kendi yok onuda ben yolluyorum Güzel bir ortamdı fakat çok soğuktu

İstanbul Buluşmalarımızın 8.sini de bugün Üsküdar'da gerçekleştirdik. Katılan üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Soğuk havaya rağmen sıcak bir buluşma oldu,tavsurlar için teşekkürler.

Hamdım             Piştim            Yandım
tamertaner
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2009 - 18:28 »

Bozkır'a gönül verenler, Bozkır sevgisini yüreklerinde taşıyan Bozkır aşıkları yine bir araya gelmenin  - tanışmanın ve yeni dostluk köprüleri kurmanın mutluluğunu ve memnuniyetini yaşıyorlar....

Yalnız bazı fotoğraflar, karanlık çıkmış, mümkünse o fotoğraflara aydınlık verilebilinirmi? Ayrıca engin hoşgörünüze sığınaraktan bir konuya dikkat çekmek istiyorum arkadaşlar. Fotoğraf karesindeki arkadaşlarımız, fotoğraf çekilirken pozitif bir enejiyle keşke "bizden selam olsun Bozkır"a dercesine hafifden de olsa keşke birazcık tebessüm edip bir jestte bulunabilselerdi eğer, inanın fotoğrafa farklı bir hava ve farklı bir görünüm gelebilirdi.
leskog_harme
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2009 - 19:17 »

Emeklerinize sağlık. Gerçekten çok güzel olmuş, bu tür organizasyonlar beni çok sevindiriyor, bunları gerçekleştiren arkadaşlarımı tebrik yürekten tebrik ediyorum. Bende gelmeyi çok istiyordum ama maalesef bu 3-4 gündür geceli gündüzlü çalışıyordum, onun içinde bişey diyemedim, gelebilseydim eğer son dakika süprizi yapmak isterdim. Ama inşallah diğer buluşmalarda sizleri rahatsız etmek istiyorum Smiley

İmzanız kural dışı !!
kazakhaci
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #5 : 23 Şubat 2009 - 22:26 »

Emeklerinize sağlık. Gerçekten çok güzel olmuş, bu tür organizasyonlar beni çok sevindiriyor, bunları gerçekleştiren arkadaşlarımı tebrik yürekten tebrik ediyorum. Bende gelmeyi çok istiyordum ama maalesef bu 3-4 gündür geceli gündüzlü çalışıyordum, onun içinde bişey diyemedim, gelebilseydim eğer son dakika süprizi yapmak isterdim. Ama inşallah diğer buluşmalarda sizleri rahatsız etmek istiyorum Smiley

Kardeş rahatsızlık ne demek katılımdan ancak memnun olunur
rockseverr
Forum Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 24 Şubat 2009 - 12:19 »

Ayrıca engin hoşgörünüze sığınaraktan bir konuya dikkat çekmek istiyorum arkadaşlar. Fotoğraf karesindeki arkadaşlarımız, fotoğraf çekilirken pozitif bir enejiyle keşke "bizden selam olsun Bozkır"a dercesine hafifden de olsa keşke birazcık tebessüm edip bir jestte bulunabilselerdi eğer, inanın fotoğrafa farklı bir hava ve farklı bir görünüm gelebilirdi.

Hakikaten fotoğrafları incelediğimizde hepimizde bi sert bi tavır gözüküyor Cheesy sanırsam fotolar çekilirken hararetli konuşmalar içindeydik . bide dikkat edilirse çekilirken pozda vermiş değiliz  Grin

Katılan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim.Havanın biraz soğuk olması galiba biraz neşemizi kaçırdı.Bir dahaki buluşmalarda daha fazla hemşerimizle buluşmak dileğiyle.
AliRizaOzaslan
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 24 Şubat 2009 - 13:51 »

Gayet doğal br sohbet ortamı,aynı tavsurlara yansıdığı gibi de,poz verin deseydi resimcimiz üste para istemez verirdik.Her şeye rağmen güzel saatler yaşadık,kısmet yeni buluşmalara. Smiley

Hamdım             Piştim            Yandım
navruz
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #8 : 24 Şubat 2009 - 16:21 »

Hakikaten fotoğrafları incelediğimizde hepimizde bi sert bi tavır gözüküyor Cheesy
Soğuktan olmasın  Smiley

Benim makina biraz yaşlandı. O yüzden fotoğraflar pekte güzel değil. İdare edin artık Smiley
hakiki
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 25 Şubat 2009 - 10:43 »

Ya asmayın yüzünüzü öyle,fotoların güzelliği değil ,kalplerimizin sıcaklığı,önemli.
 Ki zatende öyleydi, katılım fazla olursa, bu kalpler istanbulu yakar.
Kara gümrüğün yanışı gibi,herkese sevgiler. Grin Wink Smiley

Nice  insanlar gördüm, üstünde elbise yok.
Nice elbiseler  gördüm, içinde insan yok.

Mevlana
decarte42
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 27 Şubat 2009 - 15:46 »

inşallah bi dahaki görüşme halı saha maçında olur 

aliulvi
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 27 Şubat 2009 - 20:17 »

Bozkirnet'in İstanbul'daki son buluşmasında çekilen fotoğraflarla ilgili bir açıklama yapma ihtiyacı duydum.  Bu fotoğraflar çekilirken geçtiğimiz günlerde ilçemiz Bozkır ve köylerinde meydana vefat haberlerini konuşuyorduk. Tabii ki, ölüm haberini duyduğumuz  tanıdıklar gözlerimizin hatıra duraklarında görününce, ruh hâletimiz yüzlerimize yansıdı. Fotoğraflarımızdaki tebessüm eksikliğimiz yasımızdandır. Ayrıca adı; "Bozkır net buluşmaları" olan ve bir anlamda sıla-i rahim sayılabilen bu buluşma Marmara Denizi ile Karadeniz'e geçitlik eden İstanbul Boğazı'nın Üsküdar kıyılarında gerçekleşti. Bu gerçekleşmeyi orada bulunan bizler "Gurbetimiz İstanbul"da 2009 Şubat’ının acı ayazına inat edercesine, ama; çok sevdiğimiz Çarşamba Çayı kenarında oturup demli çaylarımızı yudumlama hasretimizi gidermek adına yaptık. Bu buluşmamızda bizlere çay ikramında bulunan Ali Rıza Özarslan Ağabeyimize de ayrıca teşekkür etmek gereklidir.
Bir daha ki buluşmamız nasip olursa; Bozkırlıların baharın ilk aylarında yaylaya yaptıkları göç şenliğindeki gibi tebessümlerimizle yaparız inşaallah...
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2009 - 20:23 Gönderen: aliulvi » Kayıtlı
osmankoyuncu
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #12 : 18 Mart 2009 - 13:47 »

Buluşmaya gelen herkese teşekkürler 9. buluşma sanırım halı saha maçı ile olacak herkesi bekliyoruz şimdiden.  Cool

Bu Vatanın Ekmeğini Yiyip Bu Vatana İhanet Edenler
Bir Gün Ekmek Yediği Yerden Kurşunu da Yerler!
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: