bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 28 Mart 2024 - 19:29 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: Yerel Seçimler  (Okunma Sayısı 6383 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
navruz
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 04 Mart 2009 - 22:21 »

Değerli Üyelerimiz
Yaklaşan yerel seçim çalışmaları hararetli bir şekilde devam ediyor. Sitemiz geçmiş dönemlerde olduğu gibi bu seçim döneminde de hiçbir siyasi parti veya adayın reklamının yapılacağı bir yer değildir. İsteyerek veya istemeyerek meydana gelecek bazı tartışmalar neticesinde sitemizin birlik ve beraberlik ruhuna zarar geleceği su götürmez bir gerçek. Bu sebeple seçimle ilgili bir kaç başlığı yazarlarının affına sığınarak kaldırmayı uygun gördük. Sizlerden ricamız her ne sebeple olursa olsun seçimle ilgili başlıklar açmamanız.

Yerel seçimlerinin Bozkırımıza, Konyamıza ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz.
rockseverr
Forum Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 05 Mart 2009 - 10:43 »

Bence yanlış düşünülmüş bi karar navruz.Şu ana kadar bozkır ile ilgili seçim konularında yazılan yorumlarda şuna oy verin bu iyidir kötüdür diye yorum okumadım.(bir tanesi hariç oda uyarılabilirdi).

Bence yanlış düşünülmüş...
« Son Düzenleme: 05 Mart 2009 - 16:31 Gönderen: rockseverr » Kayıtlı
hasandursun
Kıdemli Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

BOZKIRLI OLMAK AYRICALIKTIR.

« Yanıtla #2 : 05 Mart 2009 - 16:17 »

Bence yanlış düşünülmüş bi karar navruz.Şu ana kadar bozkır ile ilgili seçim konularında yazılan yorumlarda şu ona oy verin bu iyidir kötüdür diye yorum okumadım.(bir tanesi hariç oda uyarılabilirdi).

Bence yanlış düşünülmüş...

Bence de yanlış düşünülmüş bir karar.

Başkana öneriler başlığında güzel öneriler vardı yazık oldu.

O'na yar olmuşum O'nun kuluyum
Mazimin yarına giden yoluyum
Hem çağdaşım hem Anadolu'yum
Ne sağda ne de solda gör beni

Ozan Uğur IŞILAK
navruz
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #3 : 05 Mart 2009 - 17:59 »

Mustafa ve Hasan kardeşlerim
Sitemizin yayın anlayışını biliyorsunuz. bozkir.net hiç bir zaman herhangi bir siyasi partinin veya siyasetçinin destekçisi olmadı, olmayacakta. Bunun tam tersi, yani "herhangi bir parti veya siyasiyi karalamak" içinde aynısı geçerli. Herhangi iyi veya kötü yorum gelmediği noktasında haklısınız. Fakat bu olmayacağı anlamına gelmez.

Bizim milletimiz siyaset konusunda biraz hassas. Örneğin paylaşılan onca yazı, fotoğraf gibi içeriklerden faydalanıp bir teşekkür bile etmezken, siyasi bir mesaj gördüğü zaman balıklama atlar. İşte bu noktada hem sizin hemde bizim başımız ağrır. Bu sebeple herhangi bir tartışmaya mahal vermemek için bu kararı aldık.

Şahsen bu konularda emek verip mesaj yazanların mesajlarını kaldırdığım için özür dilerim.

Hasan kardeşim
Söylediğin başlıktaki konunun seçimlerden sonra gündeme gelmesi daha uygun olur. Nasılsa önümüzde 5 sene var, 1 ay gecikmenin sorun olmayacağını sanıyorum.
aliulvi
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 05 Mart 2009 - 21:41 »

Sevgili Hasan Dursun ve Mustafa (Rocksever) Kardeşlerim,
Mustafa Navruz'la başladığımız ve sizlerle birlikte tam dört yıl önceden bugünlere kadar getirdiğimiz BOZKİRNET, siyasi mülahazalardan hep uzak kalmaya gayret etti. Hepimizin bir siyasi görüşü olduğu muhakkaktır. Olmaması zaten anormallik olurdu. 2.900 üyeyi aşmış olan bu sitedeki bütün kardeşlerimizin, hemşehrilerimizin siyasi görüşlerini bilmeden hepsine saygı duyuyoruz. Bizler bir siyasi görüşün altında, bir siyasi partinin altında birleşmedik. Bizleri birleştiren yegâne kıymetimiz GÖNÜLLERİMİZİN BAŞKENTİ BOZKIR oldu. Bizler, şimdilik İstanbul, Bozkır, Kırşehir, İzmir, Antalya, Ankara gibi yerlerde yaptığımız minik buluşmaları ileride yapılacak olan büyük TÜRKİYE BULUŞMALARI'na çevirebilmenin, BOZKIRLILAR sayesinde Millî Birlik ve Beraberliklerini gerçekleştirmiş BÜYÜK TÜRKİYE KUCAKLAŞMASINI gerçekleştirebilmenin düşüncesi içindeyiz. Niyetimizin hâlis, akıbetimizin hâlis olacağına inandığımız için, kökü mazide olan âtimiz BÜYÜK TÜRK KÜLTÜRÜ altında yapabileceğimize inanıyoruz. Lokal siyasi çekişmelerden uzak, maddi anlamdaki herhangi bir siyasi partinin oy meseleleriyle veya siyasi etiket sahibi kişilerle BOZKİRNET'in işi olmaz. Eğer olsaydı bu BOZKİRNET olmazdı ve bugünlere kadar gelemezdi. İleride kurumsallaşacak ve hatta marka olacağına inandığım BOZKİRNET'in forumundaki bu bölümün kaldırılması isteyen benim, sağolsun Mustafa Navruz'da bunu sağladı. Bütün üyelerimizle siyasi konulara girmekten kaçınarak beni ve Navruz'u anlayışla karşılayacağınıza inanıyor, bu konunun BOZKİRNET arşivinin raflarına kaldırılmasını sizlerden istirham ediyor, sevgilerimi sunuyorum.   
« Son Düzenleme: 05 Mart 2009 - 23:27 Gönderen: aliulvi » Kayıtlı
hasandursun
Kıdemli Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 06 Mart 2009 - 08:43 »

Sevgili Ali Ülvi ÜLKER ağabeyim ve  Mustafa Navruz kardeşim;

İslam Aliminin biri " Allah'ım Şeytandan ve siyasetten sana sığınıyorum" diyor.

Sizlere söz veriyorum. Bundan sonra BOZKIRNETTE siyasi mülahaza ortaya çıkarabilecek ne bir başlık açacağım ne de açılmış bir başlığa yorum yapacağım.

Açtığım "Başkana öneriler" başlığını seçimden sonra siyasi mülahazaya  yol açmadan  nasıl devam ettirebiliriz ona cevap arayalım Ali Ülvi ÜLKER ağabeyim ve Mustafa Navruz kardeşim bunu düşünelim.

Ben, "Başkana Öneriler" konusundan çok orjinal fikirlerin çıkacağına inanıyor ve BOZKIRIN kazanacağını düşünüyorum.

Selam ve dua ile...

« Son Düzenleme: 06 Mart 2009 - 14:33 Gönderen: hasandursun » Kayıtlı

Ozan Uğur IŞILAK
AliRizaOzaslan
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 06 Mart 2009 - 10:53 »

Sevgili Hasan Dursun ve Mustafa (Rocksever) Kardeşlerim,
Mustafa Navruz'la başladığımız ve sizlerle birlikte tam dört yıl önceden bugünlere kadar getirdiğimiz BOZKİRNET, siyasi mülahazalardan hep uzak kalmaya gayret etti. Hepimizin bir siyasi görüşü olduğu muhakkaktır. Olmaması zaten anormallik olurdu. 2.900 üyeyi aşmış olan bu sitedeki bütün kardeşlerimizin, hemşehrilerimizin siyasi görüşlerini bilmeden hepsine saygı duyuyoruz. Bizler bir siyasi görüşün altında, bir siyasi partinin altında birleşmedik. Bizleri birleştiren yegâne kıymetimiz GÖNÜLLERİMİZİN BAŞKENTİ BOZKIR oldu. Bizler, şimdilik İstanbul, Bozkır, Kırşehir, İzmir, Antalya, Ankara gibi yerlerde yaptığımız minik buluşmaları ileride yapılacak olan büyük TÜRKİYE BULUŞMALARI'na çevirebilmenin, BOZKIRLILAR sayesinde Millî Birlik ve Beraberliklerini gerçekleştirmiş BÜYÜK TÜRKİYE KUCAKLAŞMASINI gerçekleştirebilmenin düşüncesi içindeyiz. Niyetimizin hâlis, akıbetimizin hâlis olacağına inandığımız için, kökü mazide olan âtimiz BÜYÜK TÜRK KÜLTÜRÜ altında yapabileceğimize inanıyoruz. Lokal siyasi çekişmelerden uzak, maddi anlamdaki herhangi bir siyasi partinin oy meseleleriyle veya siyasi etiket sahibi kişilerle BOZKİRNET'in işi olmaz. Eğer olsaydı bu BOZKİRNET olmazdı ve bugünlere kadar gelemezdi. İleride kurumsallaşacak ve hatta marka olacağına inandığım BOZKİRNET'in forumundaki bu bölümün kaldırılması isteyen benim, sağolsun Mustafa Navruz'da bunu sağladı. Bütün üyelerimizle siyasi konulara girmekten kaçınarak beni ve Navruz'u anlayışla karşılayacağınıza inanıyor, bu konunun BOZKİRNET arşivinin raflarına kaldırılmasını sizlerden istirham ediyor, sevgilerimi sunuyorum.   
Düşüncelerimize ne güzel tercüman olmuşsunuz,emeğine sağlık Hocam.

Hamdım             Piştim            Yandım
aliulvi
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 06 Mart 2009 - 16:35 »

Kardeşim Hasan,
O'na yar olmuşum O'nun kuluyum.
Mazimin yarına giden yoluyum.
Hem çağdaşım hem Anadolu'yum.
Ne sağda ne de solda gör beni.

Ozanımızın dediği gibi ne sağda, ne solda. Sadece BOZKIR'da. Sevgiyle.
(Ali Rıza Abi, iltifatın için sana teşekkürlerimi sunuyorum. Saygıyla) 

hasandursun
Kıdemli Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 09 Mart 2009 - 09:25 »

Kardeşim Hasan,
O'na yar olmuşum O'nun kuluyum.
Mazimin yarına giden yoluyum.
Hem çağdaşım hem Anadolu'yum.
Ne sağda ne de solda gör beni.

Ozanımızın dediği gibi ne sağda, ne solda. Sadece BOZKIR'da. Sevgiyle.
(Ali Rıza Abi, iltifatın için sana teşekkürlerimi sunuyorum. Saygıyla) 

Evet abi sadece BOZKIR'DA

Ozan Uğur IŞILAK
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: