bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 29 Mart 2024 - 10:43 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: Öğrendikçe Büyüyormuş Insan  (Okunma Sayısı 1822 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
menzilli
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 21 Kasım 2009 - 15:00 »

Öğrendikçe büyüyormuş insan büyüdükçe öğrenmiyormuş.Ve ben öğrendim ki hayat her daim güzelmiş.Mutlu olmak başkalarına değil kendi bağlıymış insanın.Sevmek mutlu olmaya yetmiyormuş.Ve sevilmekte mutlu olmak değilmiş.Mutluluk bir kuşun kanadında kelebeğin kozasındaymış.En değerli servet yüreğindeymiş insanın.En değersizi de...Öğrendim ki iyilik yaptıkça değer kazanıyormuş yürekte ki inciVe kötülük yaptıkça çürürmüş yürekDeğersiz olurmuşÖğrendim ki hayatın boğazına yapışmak lazımmışHayatın ucundan tutmamak...Öğrendim ki hayat ayrıntıda gizliymişÖğrendim ki aşkın mevsimi yokmuşYürek hangi mevsimde atarsaO zamanmış aşk zamanıAyrılık mevsimi yokmuşAyrılmak son değilmiş her zamanBazen sevmek yetmezmişSeverken git demek belki de gitmek lazımmışÖğrendim ki sevmek beraber olmak değilmiş sadeceYürekte hissetmekmişÖğrendim ki umutsuzluk her zaman kötü değilmişUmutsuzluk umut gelince daha çok sevinmekmiş bazenVe öğrendim ki ne yaşarsa yaşasın insan,Keşke değil iyi ki demek lazımmışÇünkü her keşke yeni bir şeyler daha katarmış hayataVe her keşke büyütürmüş insanıBu yüzden hayatımda ki her şeye iyi ki diyorum şimdi....Ve ben öğrendim kiHer iyi ki de biraz daha büyüyorum...

BİR SEVDAM VAR..ONUN İÇİN BURDAYIM...
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: