bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 23 Haziran 2024 - 04:13 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.
 
 
Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: Fuar Ve Sergiler  (Okunma Sayısı 7546 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AliRizaOzaslan
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 903


« : 12 Şubat 2010 - 23:06 »

EMITT 2010 Fuarının Konuk Ülkesi MISIR...

Beylikdüzü / Tüyap Fuar Merkezi / İstanbul


KONYA'mızda bir STAND açarak fuara iştirak edecektir.6.cı Hall'de ziyaretinizi bekler.

13-14 Cumartesi-Pazar 2010 halka açıktır.

Mecidiyekoy`den Metrobus ile Avcılar son durakta inecek yolcular için özel olarak yalnıca EMITT fuarı için TUYAP`a giden IETT otobüsleri bekliyor olacak.

IETT otobüsleri sürekli Avcılar Metrobus durağı arasında ring seferleri yapıyor olacaklar.

Böylece EMITT ziyaretçileri konforlu ve rahat bir biçimde TUYAP`a ulaşıyor olacaklar.

EMITT 2010 Fuarı'nın ikinci konuk ülkesi Mısır, küresel ekonomik krizin yarattığı durgunluğu aşmayı hedefliyor!

Geçen yıl bir ilke imza atarak konuk ülke uygulamasını başlatan EMITT Fuarı, 2010'da Mısır'ı ağırlıyor. 2006 yılında 44 bin, 2007 yılında 50 bin, 2008 yılında da 52 bin Türk turisti misafir eden Mısır, EMITT 2010 Fuarı'na konuk ülke olarak katılarak dikkatleri üzerine çekmeyi hedefliyor.

14. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını bir kez daha açmaya hazırlanıyor.

Asya'yı içine alan her bölgenin yanı sıra dünyanın dört bir yanından binlerce firmanın katıldığı EMITT 2010 Fuarı, geçen yıl başlattığı konuk ülke uygulaması kapsamında bu kez Mısır'ı ağırlıyor.

11-14 Şubat 2010 tarihleri arasında düzenlenecek olan EMITT Fuarı'na konuk ülke olarak katılan Mısır, bölge için son derece büyük bir önem taşıyan bu etkinlik aracılığıyla bir turizm destinasyonu olarak dikkatleri üzerine çekmeyi hedefliyor.

Fuar süresince çok sayıda tanıtım faaliyeti yürütmeyi planlayan Mısır, küresel ekonomik krizin yarattığı durgunluğu EMITT 2010 Fuarı ile aşmayı amaçlıyor.

Türkiye'yi turizm açısında büyük bir potansiyele sahip son derece önemli bir pazar olarak gören Mısır, kısa bir zamanda dünyanın en önemli 10 turizm etkinliğinden biri olmayı başaran EMITT Fuarı sayesinde iki ülke arasındaki mevcut ilişkilerin daha da kuvvetleneceğine inanıyor. 2006 yılında 44 bin, 2007 yılında 50 bin ve 2008 yılında 52 bin Türk turisti misafir eden Mısır, EMITT Fuarı'na katılarak bu sayıyı daha da artırmayı hedefliyor.

3 yıl önce Türkiye'de bir turizm ofisi açan Mısır, EMITT Fuarı'na "Mısır'da Her Şey Var!" sloganıyla katılıyor. Kendini terapi, çöl, kültür, macera, kongre, tatil, spor, golf, dalış ve alışveriş gibi çeşitli turizm kategorilerinde önemli bir destinasyon olarak tanıtmak isteyen Mısır, sahip olduğu kültürel ve doğal güzellikleri tüm dünyanın gözü önüne sermeye hazırlanıyor.

Mısır Turizm Bakanı ve Mısır Turizm Müdürlüğü Başkanın da katılacağı EMITT 2010 Fuarı'nda bir basın toplantısı ve Mısır gecesi düzenleyecek olan konuk ülke, mutfağındaki eşsiz lezzetleri ve halk oyunlarını da İstanbul'a taşıyor.

Fuar süresince ziyaretçilere çeşitli hediyeler vermeyi, Karkadi ve Tanr Hendi gibi yöreye özgü içecekler ikram etmeyi planlayan Mısır, Tennura dansı ile de EMITT 2010 Fuarı'na görsel bir zenginlik katmayı amaçlıyor.


Mısır Turizm Bakanlığı Türkiye Temsilcisi Nehad Gamal Eldin " EMITT 2010 Fuarına Sponsor olmaktan Mutluyuz"

Alıntıdır.


Kayıtlı

Hamdım             Piştim            Yandım
Sayfa: [1]   Yukarı git
 
Gitmek istediğiniz yer: