bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 19 Nisan 2024 - 02:52 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: yeni teknik direktör raşit çetiner  (Okunma Sayısı 4304 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
nevzat
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 26 Mart 2008 - 08:51 »

Ünal Karaman’ın Görevden Alınmasının Ardından Teknik Adam Arayışlarını Hızlandıran Konyaspor Yönetim Kurulu, İstanbul’da Yapılan Görüşmelerin Ardından Ümit Milli Takım Eski Çalıştırıcısı Raşit Çetiner İle Anlaşmaya Vardı. Çetiner’in Konya’ya Gelerek Resmi Sözleşmeyi İmzalaması Bekleniyor.

Ligin 2.yarısında 10 maçta 9 mağlubiyet 1 galibiyet alarak 14. sıraya kadar gerileyen Konyaspor’da Ünal Karaman’ın istifası ile boşalan teknik direktörlük için Konyaspor Yönetim Kurulu listedeki isimlerle görüşmelerini hızlandırdı.
Transfer görüşmeleri için İstanbul’da bulunan Futbol Şube Sorumlusu Bahattin Karapınar, ilk olarak Ankaraspor’daki görevinden ayrılan Hikmet Karaman ile bir görüşme yaptı. Hikmet Karaman ile fiyat konusunda anlaşamayan Bahattin Karapınar, Hikmet Karaman ile görüşmelerin sona erdiğini açıkladı. Hikmet Karaman’ın ardından Konyasporun transfer listesindeki 2. isim ise Ümit Milli Takımın eski Teknik Direktörü Raşit Çetiner idi. Raşit Çetiner ile uzun bir görüşme yapan Bahattin Karapınar’ın anlaşmaya vardığı öğrenildi. Raşit Çetiner ile anlaştıklarını ve prensip anlaşmasına vardıklarını ve muhtemelen 1-2 gün içerisinde Konya’ya gelerek resmi sözleşmeyi imzalayacaklarını dile
getiren Bahattin Karapınar, ‘’Konyaspor’un yeni hocası yüksek bir ihtimalle Raşit Çetiner’dir’’ dedi. Raşit Çetiner’in Konyaspor yönetim kurulu ile yaptığı son görüşmenin ardından Konya’ya gelerek resmi sözleşmeyi imzalayacağı öğrenildi. Daha önce Ümit Milli Takım Teknik Direktörlüğü’de yapan Raşit Çetiner, daha sonra Antalyaspor ve Bursaspor kulüplerinde de görev yapmıştı.
Çetiner Konyaspor takımının kalitesine ve gücüne inandığı için teklifi olumlu karşıladığını söyledi.

osmankoyuncu
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2008 - 21:13 »

Konyasporumuza hayırlı olsun umarım bu sene ligden düşmeyiz.

Bu Vatanın Ekmeğini Yiyip Bu Vatana İhanet Edenler
Bir Gün Ekmek Yediği Yerden Kurşunu da Yerler!
mutesebbis
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN KURUCUSU ULU ÖNDER

« Yanıtla #2 : 26 Mart 2008 - 22:56 »

amin

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
nevzat
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #3 : 27 Mart 2008 - 17:59 »

İnşallah Düşmeyeceğiz arkadaşlar
karalar
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 27 Mart 2008 - 18:05 »

hayirli ugurlu olsun.biraz disiplinli bir antronordur Rasit hoca.Konyamizda basarili olacagina inaniyorum.
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: