bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 20 Nisan 2024 - 11:09 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: Öğrenci yakıyor, öğretmen çaresiz  (Okunma Sayısı 4615 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mehmetsayin
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 16 Aralık 2007 - 13:36 »

Öğrenci yakıyor, öğretmen çaresiz

Mersin'de bir lisede öğretmen yanında sınıfların öğrenciler tarafından talan edilmesi, duvarlarının kırılarak ateş yakılması cep telefonu kameraları tarafından kaydedildi.

Mersin'in göbeğinde bir lisede öğrenciler duvarları kırdıkları sıraların demirleri ile kırıyor. Deldikleri duvarın içinde ateş yakıyor.

Sınıfta öğretmen olmasına rağmen öğrenciler sınıf içinde bisiklet ile gezebiliyor. Öğretmen sınıfın tahtasını ikiye bölerek kıran öğrencilere hiç kimse engel olamıyor.

Görüntülerin Milli Eğitim Müdürlüğü'nün eline geçmesinin ardından soruşturma başlatılırken, polisinde görüntüleri incelemeye aldığı belirtiliyor.

Lisenin öğrencilerinin daha öncede çok sayıda olaya karışması üzerine Milli Eğitim Müdürlüğü'nün liseyi kapatarak öğrenci ve öğretmenlerini başka okullara kaydırdığı lisenin de başka bir isimle açıldığı ifade ediliyor.

Dostlukların kurulması zor Kalplerin kırılması kolay
M. Sayın

Toplumsal hayatta en yararlı erdem hoşgörüdür. Dale Carnegie

İnsanların renkleri ayrı olsada göz yaşları aynıdır
osmanyilmaz
Forum Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 16 Aralık 2007 - 14:05 »

çok üzücü olaylar.
şaçma sapan filmler kışkırtıyor gençliği ,durum içaçıcı değil

hakkımda bilgisi olmayanın fikride olmasın
www.sorkunkasabasi.com www.osmanyilmaz.tr.cx
ekrem07
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2007 - 16:03 »

insan haklarıdır, özgürlüktür diye diye öğretmenlerinde,kolluk kuvvetlerininde elini kolunu bagladılar allah sonumuzu hayır etsin inşallah.ağzını yüzünü kapatmış bölücü örgüt lehine sılogan atıyor polisimize molotof atıyor kaçarkende esnafımızın tezgahına camına malına zarar veriyor hiç bir şey yapamıyoruz öyle zoruma gidiyor.
bilgisayarci
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mustafa

Site
« Yanıtla #3 : 16 Aralık 2007 - 16:10 »

Siz bir de bunun görüntülerini izleseydiniz aklınız başınızdan giderdi. Angry Angry Angry Ne kadar alçak insanlar. Allah'a şükür bizim öğrencilerimiz böyle değil. Allah bunların öğretmenlerine sabır versin. İnşaallah derhal atılırlar derhal!!!

"Şu vahdet tarumar olsun!" deyip saldırma İslam'a;
Uzaklaşsan da imandan, cema'atten uzaklaşma.
M.Akif
MUAMMER
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2007 - 10:15 »

suçluların bu kadar korunduğu hatta şuçu dolayısıyla idam edilen bir teröristin adına bir belgesel izlemiştim abartısız söylüyorum fahir atakolun ünlü aaaa aaaa aaaaaaaaaaa diye söylenen müziği eşliğinde öyle ballandıra  ballandıra anlatıldıki insanın aynı şeyi yapası geliyor
ondan sonra çıkıp bunlar nereden türedi veya sizi ögreden öğretmenin..... gibi hayıflanmalar boşa!!!!!!!!!!
yok yazık

http://www.muammertunahan.com

eğitime dair her şey!..
mehmetsayin
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 17 Aralık 2007 - 11:02 »

Televizyonlarda 20 senedir hababam sınıfı övülerek seyrettiriliyor öğretmenle alay etmeler kopya çekmeler okuldan kaçmalar dersi kaynatmalar egitim sistemimize rehber oldu

Dostlukların kurulması zor Kalplerin kırılması kolay
M. Sayın

Toplumsal hayatta en yararlı erdem hoşgörüdür. Dale Carnegie

İnsanların renkleri ayrı olsada göz yaşları aynıdır
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: