bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 29 Mart 2024 - 07:00 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: Suyumuz sert insanımız merttir bizim kardeşler..  (Okunma Sayısı 4884 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
elementx
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 19 Şubat 2007 - 19:26 »

Navruz kardes Bu mesajda Site reklamları geçiyor yasak oldugunu biliyorum ama bu konu bozkır adına yapılan bir terbiyesizligin cevabıdır tüm sitelerimede yolayacagım bu mesajı

Ama Yinede mesajı site tanıtımı var diye silmek istersende sorun degil kardeş kurallarınızı biliyoruma ama önemli bir durum oldugu için yolluyorum.

------------------------------------------------------------------------------------

Kardeşler sunu belirtmek isterimki bu siteye üye olma gayem benide banlayacagınızı bilmemdir banlanmak içindir.

Neden bunu diyorum suan bozkırlı banladıgınız arkadasşlardan 2 tanesi benim sitemin yani bahsi daha önce geçmiş http://www.derekasabasi.net adresinin yöneticilerindendir ve Bir kaç arkadasşım daha banlanmıştır arkadaslar bu sitecilik anlayışına erdemine tersdir.

Sizler mail yoluyla tüm bozkır halkını bogarken millet seviyormu yoladıgınız Spamları ne dersiniz bir fikriniz varmı.

Benim ne konyaya kastım var ne ülkeme ama sizin bozkıra bir kastınız oldugunu görüyorum gerekçeniz ne dir bilmem bir beldenin köklü tarihinden gelmiş ismini sen nasıl oluyorda tatlı adımı diye makaraya alıyorsun arkadasım izah et.

Ve Gelelim dalga geçöer gibi sitelerle bizi geçecekler geçemezler gibi yazılarla amacınız nedir söleyin bana  ben ve Bölgemizde yani bozkırda
O kadar Webmaster varken derdiniz nedir.

Yakup Çetin : http://www.derekasabasi.net Ana Sitesi
Hasan Kutlu : http://www.bozkir.com.tr Ana sitesi
Mustafa Navruz : http://www.bozkir.net Ana Sitesi
Mehmet Horasanlı : http://www.bozkirfm.com
..............
Daha adını burada anamadıgım dostlarım kardeşlerim varken bunu kastı ne

Web siteye yapam yarışına girecekseniz ben size isterseniz Günde Yüz Site açıvereyim amaç sevgi paylaşımsa çözüm bu degildir.

Beni arkadaslarımız ister banlayın Tüm yöneticilerim kardeşlerim ve arkadaslarım gibi siz bilirsiniz Tüm dostlarımın sitelerindede bu mesaj yayınlanacaktır bunuda bilin Bozkırın sansasyona ihtiyacı yok Reklama ihtiyacı yok bunu Bilin.

Yöneticilik banlamaksa kafana göre tipini begenmedim o zaman buyrun banlayın.
navruz
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2007 - 22:31 »

Evet adamlar bütün Bozkır'lı üyeleri banlamışlar.
Kendileri bilir o kadar potansiyel internet kullanıcısı o siteden soğur bundan böyle.
Şahsen ben girmiyordum zaten bundan sonra girmemde. İstedikleri kadar banlasınlar.
Bizim siteden kopyala/yapıştır yaparken sırıstad kelimesine bile dikkat etmemiş sevgili yöneticileri.
Ayrıca bizim sitelerimiz üzerinden (bizim diyorum çünkü sizin sitelerden de üyelere spam tanıtım mesajları yollamışlardır eminim) özel mesajla site üyelerimizi rahatsız ettikleri yetmiyormuş gibi kendi sitelerine giren Bozkır'lıların da canlarını sıkmışlar. Diyecek birşey yok. Bozkır adına yapılmış bu saygısızlıktan ötürü üyelerimizin bu siteye girmemelerini rica ediyoruz. Sitenin ismini vererek reklamlarını yapmaya gerek yok sanırım. Çünkü siz üyelerimize rahatsız edici reklamlarını göndermişlerdi Özel Mesaj bölümümüzle.
simsekk
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2007 - 17:14 »

arkadaşlar bozkıra ve bozkır adına hakaret eden haidir hele bu bozkılı olduğunu söylüyor ise katmerlisidir lafım bozkıra ihanet edenler içindir hayırlı bayramlar
hasandursun
Kıdemli Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

BOZKIRLI OLMAK AYRICALIKTIR.

« Yanıtla #3 : 15 Ekim 2007 - 14:15 »

evet suyumuz sert insanımız merttir...

ben bozkir.net ten başka hiç bir siteye girmiyorum....

O'na yar olmuşum O'nun kuluyum
Mazimin yarına giden yoluyum
Hem çağdaşım hem Anadolu'yum
Ne sağda ne de solda gör beni

Ozan Uğur IŞILAK
Pessimist
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Pessimist Sytle

Site
« Yanıtla #4 : 15 Ekim 2007 - 16:07 »

Çok kötü bir durum bir siteden sadece bozkırlı olanları banlamak resmen bunda bir kasıt var. konuyu anlattıgınız üzere anlıorum çünkü bozkir siteleri arasında bir siteyi bilirim www.bozkir.net gerisi beni ilgilendirmez...
ßunu yapanlarıda şiddetle kınıyorum.
(ßozkırlı Ahmet Acar)

Susuz çölde inci ßulsan damla arar gözlerin...

Ahvalim suskun , Dokunan ßana Mendil Tutsun...
menzilli
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2007 - 20:17 »

inanamadım...şiddetle kınıyorum...benimde  diger sitelere üyeligim var..ama  şifrelerimi bile unuttum..iyki unutmuşum ...benim içinde tek bir site var.. bozkır net...

BİR SEVDAM VAR..ONUN İÇİN BURDAYIM...
arzuuuuum
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 15 Ekim 2007 - 20:26 »

sitenin adı neymiş sadece meraktan üye olmak isityorum hatta altını çize çizede bozkırlı olduğumu onlara hatırlatıcam    sitenin adı ne?
chash
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 15 Ekim 2007 - 20:46 »

Yakup hayırdır...

ilk defa bozkirla ilgili bir siteye üyeyim ve gayete memnunum bozkir net cidden farklı diğerleri ve şahısları beni ilgilendirmiyor biraz ağır oldu ama.. Beni tanıyan tanır ...
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: