bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 19 Nisan 2024 - 01:27 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: Ist Belgesel Gezinti  (Okunma Sayısı 8337 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tekbasina
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

yalınızadam

Site
« : 27 Mayıs 2009 - 11:28 »

istanbul ayasofya topkapı belgesel tekbasina42

yuo tube tekbasina42
tekbasina
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

yalınızadam

Site
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2009 - 11:42 »

teşeküre teşekür

yuo tube tekbasina42
rockseverr
Forum Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2009 - 11:43 »

Abi kendimi göremedim Cheesy Emrahın evinde gizli kamera düzeneği yokmuydu  Hi Hi  Hi Hi  Hi Hi
gurbet
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2009 - 12:15 »

Tesekkürler,insallah istanbula gitmek yine nasip olur...
tekbasina
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

yalınızadam

Site
« Yanıtla #4 : 27 Temmuz 2009 - 12:33 »

sizin için gezdim

yuo tube tekbasina42
rariramba_01
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 02 Ekim 2009 - 00:23 »

way be doğup buyudugum sehır ıstanbul emegine saglık abı yanlız lalelıye kadar cıkmısken bıde carsıya gırseydın yha abı Cheesy orayıunutmussun bak

'vur bozkurtum vur tilkiye vur kurtulsun türkiye'
menzilli
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 02 Ekim 2009 - 07:41 »

Buralarda dogup büyümek nasip olmadı belki ama, o kadar aşıgım ki bu şehre inş buralarda ölmek bu müjdelenmiş şehirde  kıyamate kadar kalmak nasip olur......Bu şehri bize hediye eden Rasullah (s.a) efendimizin müjdesine nail olan o kutlu komutana ve  asker arkadaşlarına selam olsun...........

EMEKLERİNE SAGLIK ABİ..İNANIN İSTANBULDA YAŞARKEN BİLE İSTANBULU ÖZLÜYORUM...MİLYONLARCA KEZ  İZLESEM İSTANBULA YİNE DOYMAM..ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...HEM GEZMİŞ HEM YORULMUŞSUNUZ..AMA DEGMİŞ... Harika Harika

BİR SEVDAM VAR..ONUN İÇİN BURDAYIM...
tekbasina
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

yalınızadam

Site
« Yanıtla #7 : 03 Ekim 2009 - 09:41 »

Buralarda dogup büyümek nasip olmadı belki ama, o kadar aşıgım ki bu şehre inş buralarda ölmek bu müjdelenmiş şehirde  kıyamate kadar kalmak nasip olur......Bu şehri bize hediye eden Rasullah (s.a) efendimizin müjdesine nail olan o kutlu komutana ve  asker arkadaşlarına selam olsun...........

EMEKLERİNE SAGLIK ABİ..İNANIN İSTANBULDA YAŞARKEN BİLE İSTANBULU ÖZLÜYORUM...MİLYONLARCA KEZ  İZLESEM İSTANBULA YİNE DOYMAM..ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...HEM GEZMİŞ HEM YORULMUŞSUNUZ..AMA DEGMİŞ... Harika Harika

teşekürler

yuo tube tekbasina42
gurbet
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 04 Ekim 2009 - 22:38 »

Abla cok sanslisin cok...istanbula bu sene gitmek nasip oldu ama bu kutlu sehirden ayrilmayi hic ama hic istemedim cok zor geldi bana...hala da istanbul  özlenmekteyim bu müjdelenmis sehirde yasamayi cok ama cok istiyorum...Allah insaAllah nasip eder..selam ve dua ile
menzilli
Süper Aktif Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 05 Ekim 2009 - 08:10 »

canım kardeşim sizi misafir edemeyişim hala içime dert olur...inş  yaza gelirsinizde doyasıya size ev sahipligi yaparım..Bu şehre nasıl doyulsun ki her zerresi tarih...buram buram maneviyat...elbette zor taraflarıda var..elbette maneviyat dışında maneviyatını çoktan kaybetmiş zavallılarda var..Ama  bu şehrin suçu ne??Herkese kucak açmakmı??...Keşke burda yaşayan herkes bu Şehrin kıymetini bilse..işte o zaman İstanbul'a nankörlük yapılmaz...yapılamaz.....
YA BENİM TÜRKİYEMİN HER YERİ BAŞKA GÜZEL..GERCEKTEN ÇOK ŞANSLIYIZ...BU ÜLKENİN TOPRAKLARINDA YAŞAMAK....OSMANLI TORUNU OLMAK....
İNŞ GURBET KARDEŞİM SİZLERDE SENİN GİBİ  ÜLKEMİN HASRETİNİ ÇEKENLERDE  EN KISA ZAMANDA  DÖNERLER GELİRLER...

BİR SEVDAM VAR..ONUN İÇİN BURDAYIM...
tekbasina
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

yalınızadam

Site
« Yanıtla #10 : 05 Ekim 2009 - 16:23 »

canım kardeşim sizi misafir edemeyişim hala içime dert olur...inş  yaza gelirsinizde doyasıya size ev sahipligi yaparım..Bu şehre nasıl doyulsun ki her zerresi tarih...buram buram maneviyat...elbette zor taraflarıda var..elbette maneviyat dışında maneviyatını çoktan kaybetmiş zavallılarda var..Ama  bu şehrin suçu ne??Herkese kucak açmakmı??...Keşke burda yaşayan herkes bu Şehrin kıymetini bilse..işte o zaman İstanbul'a nankörlük yapılmaz...yapılamaz.....
YA BENİM TÜRKİYEMİN HER YERİ BAŞKA GÜZEL..GERCEKTEN ÇOK ŞANSLIYIZ...BU ÜLKENİN TOPRAKLARINDA YAŞAMAK....OSMANLI TORUNU OLMAK....
İNŞ GURBET KARDEŞİM SİZLERDE SENİN GİBİ  ÜLKEMİN HASRETİNİ ÇEKENLERDE  EN KISA ZAMANDA  DÖNERLER GELİRLER...

teşekür ederim menzil  içdenlikle vatan sevgisiyle duygularını dile getirmişsin varol sagol
istanbulun dili olsada söylese  buram buram tarih kokar  inşallah sizinle tanışmak nasip olur
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2009 - 16:24 Gönderen: tekbasina » Kayıtlı

yuo tube tekbasina42
gurbet
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 05 Ekim 2009 - 22:23 »

canım kardeşim sizi misafir edemeyişim hala içime dert olur...inş  yaza gelirsinizde doyasıya size ev sahipligi yaparım..Bu şehre nasıl doyulsun ki her zerresi tarih...buram buram maneviyat...elbette zor taraflarıda var..elbette maneviyat dışında maneviyatını çoktan kaybetmiş zavallılarda var..Ama  bu şehrin suçu ne??Herkese kucak açmakmı??...Keşke burda yaşayan herkes bu Şehrin kıymetini bilse..işte o zaman İstanbul'a nankörlük yapılmaz...yapılamaz.....
İNŞ GURBET KARDEŞİM SİZLERDE SENİN GİBİ  ÜLKEMİN HASRETİNİ ÇEKENLERDE  EN KISA ZAMANDA  DÖNERLER GELİRLER...

icine dert olmasin abla demekki nasip degilmis.yine Allah görüsmemizi nasip etti degilmi..
Bu güzel duan icin Binlerce Amin,Amin diyorum en kisa zamanda insaAllah artik gurbt cekilmez oldu... her haliyle cok zor gurbetlik..

hasandursun
Kıdemli Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

BOZKIRLI OLMAK AYRICALIKTIR.

« Yanıtla #12 : 06 Ekim 2009 - 08:38 »

İstanbul güzel memleket de. Kalabalık yavvv.

Gurbet te olan bütün herkesin de  tez zaman da memlekete dönmeleri dileği ile...

Selam ve dua ile...

O'na yar olmuşum O'nun kuluyum
Mazimin yarına giden yoluyum
Hem çağdaşım hem Anadolu'yum
Ne sağda ne de solda gör beni

Ozan Uğur IŞILAK
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: