bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 20 Nisan 2024 - 09:26 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Gönderen Konu: Karacaardıç Köyü Derneği Başkanlığında Görev Değişimi  (Okunma Sayısı 3402 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tamertaner
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 21 Aralık 2009 - 17:41 »

KARACAARDIÇ KÖYÜ DERNEĞİNDE GÖREV DEĞİŞİMİ
Merkezi İstanbul'da bulunan Karacaardıç Köyü derneğinde önceki hafta başkanlık seçimleri yapıldı. İstanbul - Esenler'deki Genel Merkez binasında yapılan başkanlık seçimine çok sayıda Karacaardıç'lı köylüler ile seçkin davetliler katıldı. Başkanlık görevine adaylığını koyan işadamı Veysel Ceran ve ekibi, Karacaardıç'lı üye köylülerin özverisiyle ve çok sayıda üyelerin oylarını alarak  başkanlık koltuğuna oturdu.

Karacaardıç Köyü Derneği Başkanlığı koltuğuna oturan Veysel Ceran, göreve yeni gelmesiyle ilgili şunları söyledi; "Bugüne kadar özveriyle kendisinden önce görev yapmış tüm Başkanlara yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, bugüne kadar yapılan hizmetlerin unutulmayacağını, onların yükselttiği çıtayı daha da yükseğe taşıyıp, Karacaardıç Köyü bayrağını, tüm ülkemize ve dünyaya dikeceğiz. Aldığımız bu kutlu görevi bizden sonra alacaklara teslim edinceye kadar, yılmadan ve şerefle taşıyacağımızı bir kez daha belirtmeliyim" dedi. Öte yandan Karacaardıç Köyü Derneği Başkanlığının Yeni Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;  1. ZAFER KAHRAMAN [sefer ali] 2.MEHMET ALİ KARA 3. HİKMET BORAN  4.. MEHMET GÜLAYDIN 5.. YAHYA DEDİŞ..  6.. VEYSEL CERAN (DERNEK BAŞKANI) 7.DURMUŞ GÜMÜŞ  
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2009 - 17:42 Gönderen: tamertaner » Kayıtlı
AliRizaOzaslan
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2009 - 18:32 »

Yönetimi tebrik eder,başarılar dilerim.

Allah yar ve yardımcınız olsun.

Hamdım             Piştim            Yandım
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: