bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 19 Mart 2024 - 09:50 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1] 2   Aşağı git
Gönderen Konu: A Milli Takımımıza Euro 2008 Yolunda Başarılar  (Okunma Sayısı 11188 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
oktaydemirtas
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 07 Haziran 2008 - 13:50 »

A Milli Takımımız bu akşam 21,45'te Euro 2008 Avrupa Şampiyonası'ndaki ilk maçı grubun en büyük favorisi Portekiz ile yapacak.A Milli Takıma başarılar diliyorum,zor da olsa kazanacağımıza inanıyorum.Yolunuz açık olsun.

Ağladım her yerde hep ah eyledim,Gördüğüm her kul için dostum dedim.Herkesin zannında dost oldum ama,Kimse talip olmadı esrarıma.
Qceans
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ahmet Demirtaş

« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2008 - 14:33 »

başarılar dileriz
salih42
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2008 - 14:57 »

milyonların kalbi bugün akşam millilerimiz için atacak tüm kalbimizle inanıyoruzkı türkiye güzel bir sonuç elde edecek vede dualarımız onlarla allah yardımcıları olsun.
bilgisayarci
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mustafa

Site
« Yanıtla #3 : 07 Haziran 2008 - 16:01 »

http://www.dailymotion.com/video/x5l349_turkiye-euro-2008-hep-seninleyiz_sport

Hep seninleyiz TÜRKİYE! Başarılar!

"Şu vahdet tarumar olsun!" deyip saldırma İslam'a;
Uzaklaşsan da imandan, cema'atten uzaklaşma.
M.Akif
oktaydemirtas
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2008 - 10:49 »

Bu akşamki isviçre maçında A Milli takımımıza başarılar,2005'in acı intikamını alacağımıza inanıyorum.
Bu sefer ne oyunları yapacak isviçreliler merak ediyorum.Başarılar,yolunuz açık olsun.

İSVİÇRE İLE 14 KEZ KARŞILAŞTIK

(A) Milli Futbol Takımı, 13. Avrupa Şampiyonası finallerinde (A) Grubu'nda eşleştiği ev sahibi İsviçre ile daha önce 14 kez karşı karşıya geldi. (A) Milli Futbol Takımı, rakibiyle şimdiye dek yaptığı maçlardan 7'sini kazanırken, 4'ünü yitirdi, 3 maçta da eşitliği bozamadı. Toplam 19 gol atan ay-yıldızlı ekip, kalesinde de 19 gol gördü.

Türkiye ile İsviçre (A) milli futbol takımlarının yaptıkları toplam 14 maçın 8'ini resmi karşılaşmalar oluşturdu. 2'si Dünya Kupası Eleme Grubu, 4'ü Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu, 2'si de Dünya Kupası Elemeleri play-off baraj maçı olmak üzere geride kalan 8 resmi maçta Türkiye 4, İsviçre ise 2 galibiyet alırken, 2 maç da eşitlikle sonuçlandı. Resmi maçlarda Türkiye 12, İsviçre 9 gol attı.

Ağladım her yerde hep ah eyledim,Gördüğüm her kul için dostum dedim.Herkesin zannında dost oldum ama,Kimse talip olmadı esrarıma.
hasandursun
Kıdemli Üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

BOZKIRLI OLMAK AYRICALIKTIR.

« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2008 - 15:12 »

Allah yar ve yardımcıları olsun.

O'na yar olmuşum O'nun kuluyum
Mazimin yarına giden yoluyum
Hem çağdaşım hem Anadolu'yum
Ne sağda ne de solda gör beni

Ozan Uğur IŞILAK
rockseverr
Forum Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 11 Haziran 2008 - 16:47 »

Fatih Terimle bu turnuvada fazla şansımız olmayacak.sıfır çekmessek iyi. hiç umudum yok benim.
ali_cicek
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 11 Haziran 2008 - 20:23 »

inş turu geçeriz ama pek umudum yok benim

Medeniyet Dediğin Açmaksa Bedeni, Desene Hayvan Senden Daha Medeni
***Yoksa Sana Olan Yakınlığımı ve Sana Gücümün Yettiğini İnkar Mı Ettin? (hadisi şerif)***
kelebek
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 12 Haziran 2008 - 10:33 »

evet benim de yok umudum kötü başladık  Sad
oktaydemirtas
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #9 : 12 Haziran 2008 - 11:39 »

evet benim de yok umudum kötü başladık  Sad
Arkadaşlar ilk maçla kötü bir başlangıç yaptığımız doğru ancak dünkü isviçre maçında 2. yarı sahanın sudan temizlenmesi ve bir kaç oyuncu değişikliği ile isviçre kebabı hatta sulu köfte yaptık,tadından yenmedi,izlemek bile yetti  Grin Küstahlara iyi bir ders olmuştur diye düşünüyorum.lubos michel de dün hayret verici bir adaletle maç yönetti,2005 isviçre deki eleme maçındaki yönetimine hiç benzemiyordu.

AliRizaOzaslan
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 12 Haziran 2008 - 18:25 »

Başarılar,devamını bekliyorum.Bi daha bi daha bi daha

Hamdım             Piştim            Yandım
teacher
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 12 Haziran 2008 - 22:05 »

Avrupa dikecek bizim gibilerin heykelini, herkesler duyacak Türklerin ayak sesini....... Harika Milli takımımıza büyük bi alkış... Başarılarının devamını diliyorum.
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2008 - 22:07 Gönderen: teacher » Kayıtlı
oktaydemirtas
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #12 : 21 Haziran 2008 - 12:57 »

Tebrikler Milli Takım 2. kez ''Maç 90 dakika'' ilkesini tüm dünyaya gösterdiniz.Allah yolunuzu açık etsin.Almanya maçına pek çok sakat ve cezalılarla gidiyoruz ancak yürekten oynadıktan sonra,Almanları delik deşik eden Hırvatları yendiğimiz gibi yeneriz.Allah her zamanki gibi yardımcınız olsun.

murat-t
Aktif Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 21 Haziran 2008 - 13:26 »

futbolcularımızın  ayaklarına  sağlık.....  mükemmel  bir  mactı....... Harika Harika     inşallah  almanya yı  da  yeneriz.....
rockseverr
Forum Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 21 Haziran 2008 - 20:23 »

Duygularımı ifade etmeye kelimeler yetmez.Dünden beri kaç defa izledim bu maçın özetlerini her defasında bir kezdaha sevinçten havalara fırlıyorum.Teşekkürler milli takım.Dualarımız sizinle 
Sayfa: [1] 2   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: