bozkir.net Bozkir Forum Arsivi 28 Mart 2024 - 18:19 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Mesaj yazmaya başlamadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Sayfa: [1] 2 3 ... 11   Aşağı git
Gönderen Konu: kendini tanıtmak  (Okunma Sayısı 68080 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yec
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 19 Ağustos 2005 - 05:23 »

Sevgili bozkırlılar.Sitemizin üye sayısı her geçen gün artmakta ve herkesin birbirini tanıması gittikçe zor bir hale gelmektedir..Ben isterim ki herkes kendini bu başlık altında kısaca tanıtsın.Ad-soyad,işi,hangi köyden olduğu,ikamet gibi.Böylece mümkün olduğu kadar birbirimizi tanıma imkanını bulabiliriz.Tabi admin arkadaşım ve sizler de onay verirseniz...
osmankoyuncu
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2005 - 23:11 »

merhaba hemşerilerim ben Osman KOYUNCU  1987 bozkır doğumluyum  bozkır da büyüdüm ve şu an bozkırdayım halen. aslen KAYAPINAR köyündenim. öğrenciyim lise bu sene bitti üniversite için istanbula gelecem...

Cool  Cool  Cool

Bu Vatanın Ekmeğini Yiyip Bu Vatana İhanet Edenler
Bir Gün Ekmek Yediği Yerden Kurşunu da Yerler!
navruz
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2005 - 00:55 »

Böyle bir başlığa onay vermemem mümkün değil.Çünkü sitemizin amacı zaten siz Bozkır'lıları bir araya getirmek.
Forumda daha önce böyle bir başlık daha açılmıştı ama fazla gören olmadı sanırım.Neyse bende kendimi tanıtayım.
Adım Mustafa NAVRUZ .Marmara Üniversitesinde öğrenciyim (4.sınıf).Aslen Kayapınar'lıyım.Kadıköy'de ikamet etmekteyim şu anda.

Unutmadan yec arkadaşımıza sesleniyorum.Konuyu açmışsın ama kendini tanıtmamışsın.

Saygılarımla...
yec
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2005 - 01:26 »

Ben Yunus Emre Çınarlı.Selçuk üniveritesi makine mühendisliği bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Aslen Küçük Hisarlık köyündenim.Konya'da ikamet etmekteyim...
sadecealpi
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2005 - 04:08 »

selam herkese..
ben ALPASLAN ÇINARLI..bozkır küçük hisarlık köyünden..istabulda ikamet ediyorum ve mimarlık mezunuyum ve istanbulda çalışıyorum..bu takdir ettiğim sitede böyle bir başlık açılmasına vesile olan kardeşim yunus emreye ve bu başlığı önemseyip kendini tanıtan hemşerilerime teşekkürler...
ali_celik_org
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2005 - 18:54 »

MERHABA ARKADAŞLAR BEN ALİ ÇELİK 1975 YILINDA BOZKIRDA DOĞMUŞUM TİCARETLE UĞRAŞMAKTAYIM AYRICA BOZKIR'A KÜLTÜR ALANINDA DESTEK OLMAK AMACI İLE  www.alicelik.org ADLI SİTEYİ YAYINLAMAKTAN ŞEREF DUYMAKLA BERABER BUNU BÜTÜN BOZKIRLILARA ARMAĞAN EDİYORUM VE BU SİTEDE EMEĞİ GEÇEN AHMET DEMİRÖRS VE MUSTAFA NAVRUZA AYRICA TEŞŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMI SUNARIM
ALİ ÇELİK DEMİRASAF MH. DEMİRASAF  CAD. BOZKIR
bozkir_beyi
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Rüzgarını Bekleyen Bayrak

Site
« Yanıtla #6 : 25 Ağustos 2005 - 12:45 »

HEPİNİZİ SELAMLAR

Bozkır Sağlık Meslek Lisesi mezunuyum

Şu an Isparta S.D.Ü  öğrencisiyim
askermusti
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 27 Ağustos 2005 - 12:44 »

Slm ben Mustafa AĞILGAK 1985 Karacaardıç dogumluyum şuan İskenderunda vatani görevimi yapmaktayım aynı zamanda beyaz esya servisiyim Ali abiye Mustafa Navruz'a İsmaile slmlar Ali abi siteni sabrsızlıkla bekliyorum dayının oglu Mustafa  EMEK SOGUTMA
bilgisayarci
Site Yöneticisi
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mustafa

Site
ynt
« Yanıtla #8 : 27 Ağustos 2005 - 15:47 »

Aleyküm selam Ağılgak. maşaallah askerde de olsan bizi yalnız bırakmıyorsun.
Ben Mustafa Navruz 1987 Bozkır doğumluyum, şu anda selçuk üniversitesi bilgisayar öğretmenliğinde okuyorum.

Mustafam İskenderun'a Taburuna çok çok selam ederim. Sağlıcakla kal.

"""""VATAN SİZE EMANET"""""

"Şu vahdet tarumar olsun!" deyip saldırma İslam'a;
Uzaklaşsan da imandan, cema'atten uzaklaşma.
M.Akif
SaW
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 27 Ağustos 2005 - 16:37 »

ben Turgut_TUŞ: 1987 mayısında sabah 6,30 civarında doğmuşum. bu sene bozkır anadolu lisesinden mezun oldum ve üniversiteye hazırlanıyorum....
sawerin
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 30 Ağustos 2005 - 16:07 »

Ben sazlı lıyım istanbulda ikamet ediyorum.herkez okulunu söylüyor bende 81 ilkokul mezunuyum.mürekkep yalayan bütün kardeşlerim sizleri gıpta ve övgüyle seyirediyorum. Smiley  Smiley
askermusti
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

slm
« Yanıtla #11 : 09 Ekim 2005 - 10:16 »

arkadaslar ben mustafa bozkır karacaardıçlıyım  şuan vatani gorevimi yapmaktayım bozkırda beyaz esya servisiyim sitede emegi gecen herkese sevgilrimi saygılarımı sunuyorum  navruz kardesim benmustafa  kurstan  Cool  Cool  Cool  Cool
scarlet
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 09 Ekim 2005 - 23:22 »

merhaba ben raziye

hem dere hem de sorkun kasabasındanım ankarada büyüdüm.şuan BURSA  İNEGÖLDE öğretmenlik yapıyorum.böyle bir sayfanın açılmasını bekliyordum.  ankara bozkırlılar derneğindekilere ve tüm hemşehrilerime hayırlı ramazanlar diliyorum
gozel2121
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 15 Ekim 2005 - 15:41 »

selamlar ben Hasan GÖZEL aslen bozkırlıyım su an öğretmen olarak Batmanda görev yapıyorum site güzel olmuş herkese selamlar... Cheesy
yusufdursun
Yeni Başlayan
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 17 Ekim 2005 - 07:17 »

Alıntı sahibi: "scarlet"
merhaba ben raziye

hem dere hem de sorkun kasabasındanım ankarada büyüdüm.şuan BURSA  İNEGÖLDE öğretmenlik yapıyorum.böyle bir sayfanın açılmasını bekliyordum.  ankara bozkırlılar derneğindekilere ve tüm hemşehrilerime hayırlı ramazanlar diliyorum

slm güzel bozkırın çalışkan güzel insanı. sanada görevinde başarılar dilerim. tekirdağdan size slmlar ben yusuf
Sayfa: [1] 2 3 ... 11   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: